“Шалений язичок і всі-всі-всі” асорті

Ну от нічого не відбувається, геть нічого, тож я полізла в записи, які так і залишилися в чернетках і витягую на люди те, що мало побачити світ раніше, але щось йому завадило.

Ні, ви все-таки подивіться!

(Тільки сперш заберіть від себе тяжкі і тупі предмети, щою не розбити екран з переляку, що всі ці створіння перелізуть до вас на робочий стіл).

Ця фотографія взагалі доісторична, але я не могла обійти увагою конкурс краси серед…  Ну я можу навіть не писати серед кого, очевидно ж, що перед нами богиня!

Дівчата йшли на вечірку з пляжу і по дорозі їм зустрівся лише магазин білизни.  Хоча все залежить від контуксту,  на турецьких дискотеках були б феями!

Українські жінки все-таки як ніхто інший вміє обирати для краси особливо психоделічні кофтинки.  Отак роздивляєшся візерунки, а тебе паралізує і укачує до нудоти одночасно.

Візуальна ілюзія, чим довше дивишся на картинку, тим більше здається, що сукня на дівчині починає стискатися ще більше. Зате як гарно підібрані під білизну ратиці, м?

Ще одна ілюзія – активний колір і принт сукні створюють ефект поступового зникнення брів з обличчя.

Жовта сукня з фільму жахів. Уявляю як вночі ця лялька вилазить з свого портрету і починає навіювати власниці нові ідеї про сміливі модні експерименти.

Перед нами дизайнер. І це одразу видно, бо такий гарний комплект не кожен зможе створити.

Навіть завернутою у простирадло принцеса залишається принцесою. А все завдяки особливо елегатному поєднанню клатчу та пофарбованих у чорне коренів  волосся.

 

Маргарита минулого року активно худла, але не дуже зрозуміло навіщо, бо за цим одягом досягнені не видно, не кажучи вже про те, що так самій собі обрізати ноги ще треба вміти!

Ось вона, “чолка Карлсон”, яку років 15 тому так активно рекламувала у своїх монологах Вєрка Сєрдючка. 15 років минуло, вона все ще тут!

Ніякі холоди не завадять демонструвати білизну…

…і недоречно оголені частини тіла.

Якби Хічкок побачив це комплект, то впевнена, що фільм “Запаморочення” мав би зовсім інший сюжет.

Буде ще друга частина. Не перемикайтесь!

фото (с) mainpeople, bestin, tochka.net, absurdu.net

3 відповідей ““Шалений язичок і всі-всі-всі” асорті”

 1. Ната коментує:

  Проблювалася)))

    Ната

 2. Irma коментує:

  Оооо, Виня постирала свое черное платье. Ура!)))))(фото15)

    Irma

 3. Хелена коментує:

  А вот те телки, белая и рыжая – пара, да??))

    Хелена

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук