Сергій Пастух + Каріна Барбі = рак мозку

Я цього боялася, але Каріна Барбі все-таки дісталася й України і надія на те, що вона тут ненадовго, померла в мені одразу після того як я прочитала “Состоялась первая моя свадьба с Сергеем Пастухом во Львове. Будет всего 13 свадеб в разных городах“. Ось вони, щасливі наречені. Я не думала, що Сергій Пастух зможе стати в моїх очах ще потворнішим, але в тандемі з Барбі це стало можливим.

Так, я читала ваші повідомлення про “Доброго ранку, Львове”, де ці пітекантропи дали волю своїм інстинктам я у прямому ефірі, але не писала про це, думаючи, що краще уже викладати таке з відео. Тепер я прийшла до тями і зрозуміла, що це була дурна ідея, бо нудить уже від фото, що ж тоді буде після перегляду “перформенсу” на відео?

А от Каріна Барбі навпаки вважає, що “мы на местном канале в утреннем шоу во Львове Это скандал века) Для них поцелуй приравнен к сексу а моя катана сувенирная – являеться холодным оружием! Ну цирк. Зато теперь вся пресса и все люди только о нас и будут говорить)))“. Я гадаю, що якщо вони не будуть збавляти темпи, то є неабиякий шанс, що про них напишуть передові журнали. Медичні.

Ну і для довідки. Каріна Барбі виходить заміж не вперше. Ось декілька з її щасливих обранців.

Сергій Пастух якось програє на їхньому фоні? Нє?

9 відповідей “Сергій Пастух + Каріна Барбі = рак мозку”

 1. Ka_in коментує:

  жалко пастушка….ця овца не для нашого улюбленого стіліста….з неї вже мало шо можна настрічь….телими валінки не будуть от тієї вовни

    Ka_in

 2. жожо коментує:

  лучше 14 похорон!

    жожо

  • Витал коментує:

   ага, по всем областным центрам Украины.
   А сзади, я так понимаю, счастливая теща?

     Витал

 3. юю коментує:

  В комментах на исходном сайте написано, что на второй фото сзади – мать Карины Барби.

    юю

 4. Бєшеноє Бєлко коментує:

  ох ти ж бльоооо! Поригала, дякую.
  А відео навіть на ютубі не знайшлось..

    Бєшеноє Бєлко

 5. bunnyfunny коментує:

  Твоюж мать…”Встретились два одиночества.”

    bunnyfunny

 6. Moriko коментує:

  щось носик у Карiни наче хтось зламав – горбик побiльшав.

    Moriko

 7. Dirk Digler коментує:

  я ось що не можу збагнути, усі розуміють шо ця істота фрік із фріків. на них щє не надивились? як інакше зрозуміти таку нездорову цікавість до нього? на біса треба було його запрошувати на ТВ, робити “перфоменси”, хто і головне для чого його фінансує??? невже він комусь надає послуги як стіліст??? цікаво хто його клієнти?

    Dirk Digler

  • Moriko коментує:

   мiсцевi збоченцi )))

     Moriko

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук