Самобутність Прикарпатського краю популяризуватимуть далеко …


15 Січня 2016 p.

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука із засновником благодійного фонду «Творча Україна ХХІ сторіччя»  грузинським драматургом Рагулі Власідзе.

«Духовні святині та мистецькі надбання прикарпатців варті того, аби стати часткою всесвітньої культурної спадщини, - підкреслив Олег Гончарук. – Обласна влада неодмінно сприятиме популяризації духовних здобутків краю задля формування національного культурного простору. Раді з того, що на Івано-Франківщині є такі митці, які творять з Україною в серці».

Під час спілкування засновник арт-проекту  [Мояподивогіднакраїна] Рагулі Власідзе поділився історією створення унікальних футбольних булав, які презентуватимуться на Прикарпатті та розповів про задум своєї мистецької програми.

Зазначимо, що проект стартував у м. Одесі. Його метою, на переконання митця,  стало переосмислення прикарпатської культури та відкриття її нових  граней.

У рамках проекту прикарпатцям, окрім створених на Івано-Франківщині булав, також запропонують виставку світлин митця та його драматургію.

«Проведення такого проекту допоможе донести до людей унікальность української культури, зокрема, її  автентичність, неповторність, а також важливість наслідування духовних традицій від покоління до покоління, - поділився Рагулі Власідзе. - Значущість полягає й у тому, що всі вони створені на Прикарпатті й передають місцевий дух та колорит».

  

Довідково:

Грузинський драматург Рагулі Власідзе народився  22 вересня 1956 року у грузинському містечку Хашурі в родині водія та кравчині. 1972 — закінчив спеціалізовану футбольну школу у Тбілісі, а згодом, у 1978,  завершив навчання в університеті театру і кіно ім. Шота Руставелі у Грузії за спеціальністю актор драми.

1993-го Рагулі Власідзе з сім’єю переїжджає  до Києва: займається бізнесом, пише вірші.

Згодом переїздить на Прикарпаття.  У  2006 році збирає відомості про Степана Бандеру. А у 2007 — побачила світ україномовна збірка п’єс «Провінційне пекло».

До чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» очолив футбольно-мистецький рух та  власноруч ліпив із глини символічні булави миру і єднання, які  присвятив  відомим футболістам і тренерам, політикам і діячам культури.

  • Відвідавши Калущину, діти зі Східної України з приємними враженнями поїхали додому
  • За позовами Коломийської прокуратури до Пенсійного фонду України надійшло понад 370 тисяч гривень
  • ЗВІТ народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Олександра Шевченка за період діяльності у ВРУ VIII скликання
  • Військова прокуратура Західного регіону України відстояла у суді цінності мобрезерву на загальну суму 6 млнгрн
  • Порядок електронного адміністрування ПДВ приведено у відповідність до норм Податкового кодексу України

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 


Напишіть відгук