РУТВ: нагорода РУ, а клоуни переважно українські

Вручення премій РУТВ настільки сильно пістрявіло фейсами українського походження, що навіть стало їх трохи жаль. З усього потоку бурятів, чеченців, якутів, осетинців, мордовців і так далі вони не змогли виловити потрібну кількість персонажів для бодай створення ілюзії того, що Росія-вєлікая-дєржава і всьо сама. На жаль ні, навіть для такого примітивного заняття, як паралітичне дригання на сцені під невигадливий музичний супровід (музикою це не назвеш) вони не змогли обійтися власним ресурсом і тому звернулися до низин українського шоубізу. Вершинами ні Лорак, ні Лободу, ні ВіаГру, ні Брєжнєву, ні багато ще кого точно не назвеш, бо популярність серед водіїв міжміських маршруток та затребуваність у віддалених периферійних клубах – це надзвичайно відносно цінна штука.

Втім, наші звіздулі прийняли і радісно позують з самоварами ніби тубілці з подарованим намистом. До того ж самовар набагато краще блищить. А ще він важливіший за повагу до себе і почуття відповідальності перед своєю країною.

До того ж, як прекрасно попозувати на червоній доріжці серед натовпу безглуздо та нещадно вдягнутих клоунів. Вершина, так.

Тепер детальніше про клоунів.

Клоуни старалися, не шкодуючи ні себе, ні публіку, у якої були всі шанси впасти в епілептичному припадку від такого видовища.

Вєра Брєжнєва не переймається тим, щоб бодай якось одягатися. Професія не та, щоб бути одягненою

Так це ж виставка м’ясокомбінату! Загорніть мені оту крайню ліву сардельку.

Ельвіра – повелителька ночі і несмаку.

Костюм чорної діри російського шоубізу.

“Випьємза любов” – тексти пісень накладають свої відбитки. Ніколаєв виглядає так, ніби нажирається просто щодня. Надіть рум’янець немовляти, який йому турбртливо домалювали візажисти не допомагає це приховати.

Молодець! Позує до камер саме тим чим співає.

Відчайдушна домогосподарка.

Об’єми – очевидно якась фіксація Світлани Лободи, спочатку вона наліпила собі об’ємності на обличчя, тепер намагається створити оптичну ілюзію з допомогою костюму.

Ніби юна співачка, а костюми і т овсті ляжки вочевидь позичила у Примадонни Борисівни.

Панночка, яка вже давно вмерла.

Пам’ятаэте сардельок з ВіаГри трохи вище? Так от, це професійна деформація як я бачу. Ну і плюс не треба задирати спідницю, можна просто трохи відсунути.

Це якась епідемія! У цієї, щоправда, розріз недостатньо високий. Варто було б до підборіддя.Чорнобиль так вплинув і на Росію.

1 відповідь “РУТВ: нагорода РУ, а клоуни переважно українські”

  1. Ната коментує:

    От справді не розумію Дейнеку. Дійсно симпатична дівчина. Ну для чого виставляти напоказ такі товсті ляхи. Я розумію, це така генетична особливість, ну так сховай їх трохи! Так ні – треба щоб всі ці ляхи оцінили, блять!

      Ната

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук