Робін Гуд і два маленьких поросятка

Ви не уявляєте, яким цікавим буває світське життя в Україні. У нас навіть з якогось переляку організовуються вечірки на честь фестивалю трюфелей, причому у бутіку, де продають текстиль та інші товари для дому. А все тому що бутік італійський і фестиваль трюфелів теж. Логіка залізна. Ну і ще для того, щоб “необычной частью вечера, была имитация охоты на трюфеля: под звук трембит в сопровождение гончих собак появилась владелица компании «Прима Групп» (Cesare Paciotti Home) Наталия Ткаченко-Рытвина в платье от Юлии Айсиной и с карликовым пиги” (якщо у вас не вибухнули мізки після цього речення, я вас вітаю, рагу.лі вас загартували).

О є! Видовище неповторне. Заради такого і варто було проводити вечірку.

Так і уявляю даму у хутрах, на шпильках і з пером, що затьмарює робінгубівський образ, яка повзає у пошуках трюфелів. Ну але ж непоказне видовище пошуку трюфелів варто було олгламурити, тому маємо, що маємо.

А ще під час полювання треба перевдягатися, щоб публіці було цікаво, причому рукавички бажано вдягнути такі, щоб руки виглядали як ноги за товщиною.

І Луї Вьютон на перший план, незважаючи на те, що він не підходить до сіро-чорно-білого комплекту. Це ж Луї Вьютон, він в принципі до усього підходить!

Отакий от гламур.

фото © mainpeople

7 відповідей “Робін Гуд і два маленьких поросятка”

 1. olga коментує:

  Ааааа! Хочу таке порося! Але вони дуже дорогі, холєра.

    olga

  • Вікторія коментує:

   і я, і я! ні! я перша!

     Вікторія

 2. Благоволительница коментує:

  Первое фото – сначала подумала, что Ева Польна. Она тоже пёрья любит.

    Благоволительница

 3. Кирчо коментує:

  такое впечатление, что первая дамочка из села недавно приехала и цепляет н себя всё самое яркое и крячащее, что только могла произвести китайская промышленность

    Кирчо

 4. Ната коментує:

  Бля, які вони всі їбанашки.
  Так і згадується – з села втікло, до міста не добігло.

    Ната

 5. Вікторія коментує:

  мене особливо потішила синьо-червона дама з вивихом шиї й губів у костюмі доктора Зайцевої. Де вони беруть таких їбанаток? За яким принципом їм “місця” шукають?

    Вікторія

 6. olyasha коментує:

  Три поросенка: два манюних и одна свиноматка

    olyasha

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук