Рагу.лі – російська версія

BREAKING NEWS!

Друзі, всі ці роки я час від часу бачу на російських ресурсах перепости з рагулів або варіації на тему, часом дуже невдалі*. Посил у всіх цих перепостах дуже простий – “Пасматрітє какіє украінци жлоби“.

Дуже дивно чути критику від людей, співгромадяни яких жеруть з лопат, в той час, коли представники правлячої “еліти” дарують Бабкіній на день народження стриптизера. Причому ніхто не зважає на те, що, по-перше, рагу.лі це локальний сайт присвячений виключно жлобству у всіх проявах; по-друге, у них такого ресурсу немає, а варто було б.

Тому я сіла вчора і переклала на російську усі пости написані мною на тему величної нації і її представників за останній рік, завела під це окрему категорію на сайті, а ще виділила окрему сторінку сторінку у фб для російськомовних читачів – https://www.facebook.com/russian.raguli


Поясню чому окрему, тому що не хочу змушувати вас читати російською, це раз; ну і щоб той читач теж не порпався з глибинах української мови. На сайті російськомовні пости можна побачити виключно зайшовши в спеціальну категорію – http://ragu.li/?cat=875, в основному потоці буде виключно українська мова.

Якщо самі росіяни не змогли створити сайт про своїх рагулів (колонка Собчак у журналі SNC не рахується), то мені вже точно нічого не заважає.

Я все сказала.

* Вчора elle.ru виступили з абсолютно бездарним набором фоточок, який сьогодні вже видалили з сайту – www.elle.ru/moda/fashion-blog/kak-odevayutsya-gosti-nedeli-modyi-v-kieve


Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 5]

Напишіть відгук