Принцеси какають?

По четвергах у нас з вами буде занурення в інтер’єрні фантазії наших зірок. От сьогодні я спочатку покажу вам будинок (який здається просто зняли на день, щоб зімітувати багатство), а потім вже розкрию таємницю його власниць.

Як це модно у найелітніших будинках Києва, будівлю пофарбовано у таких колір, що повз нього просто так не пройдеш, а на фасад підвішено “сімейний герб”, який дуже пасує до металопластикових вікон.

Дизайнер явно надихався порадами замовників “щоб було як у царських домах”.

І що головне, так це те, що на фото немає жодного свідчення про те, що в цих інтер’єрах може жити людина, з якимись її слабкостями і улюбленими штучками. Просто суцільний “версаль”. Хоча видно, що у декоруванні деяких з кімнат брали участь тяжкі наркотики.

Ну і звичайно туалет. Як там кажуть “унітаз – обличчя хазяйки”. Ну не знаю, унітаз – гарний і рожевий, а от вся туалетна кімната ніби кричить про те, що принцеси не те, що не какають, а серуть так, що навіть не залишилося ніякого туалетного паперу. Хіба що сиротливий клаптик рожевого кольору свідчить про те, що вона там таки була.

А осі і власниці. Як? Ви й гадки не маєте, хто це такі? Так отож! Вони навіть на рагу.лях не змогли до цього прославитися, не кажучи вже про справжні здобутки. Втім, забудьте про них на секунду і подивіться як грають в унісон так цікаво підібрані деталі інтер’єру – тут і Єгипет, і кришталеві люстри, і кондиціонер (бо ж Єгипет! жарко!).

Ну і ще один знімок дівчат, може так ви їх швидше впізнаєте?

фото © pl.com.ua

6 відповідей “Принцеси какають?”

 1. Iriska коментує:

  Галімий тувалєт
  Отак краще

 2. Oka коментує:

  Дизайнер явно на проценте у “Эпицентра”. Уморительное количество разноколиберных потолочных багетов , пенопластовых колонн и капителий.

 3. dyadya styoba коментує:

  ХТО Ж ЦІ КРАСУНІ З БЛИСКУЧЕЮ ШКІРОЮ?

 4. Rita коментує:

  це нагадало інтер’єри циганських будинків

 5. порки коментує:

  хто ета???

 6. Мимопроходивший коментує:

  Ничего не понял. Эти две неизвестные гламурные кисы живут вместе, спят вместе и ждут ребёнка вместе?

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 4]

Напишіть відгук