Принц

Доброго ранку! Після відпустки я була вимушена прочитати весь рсс за останні два тижні і це був передоз, тож писати про наші реалії зовсім не хочеться. Тому я напишу зовсім нетиповий для цього блогу пост, тому що про цікаве. Ну і взагалі, якби я виклала таку фото ну скажімо Санатана (а це якраз його стиль), то це був би якраз дуже формат, але на знімку принц Артур Вільям Патрік Альберт, третій син королеви Вікторії, герцог, солдат і майбутній генерал-губернатор Канади. Принц у леопардовій шкурі.

Спочатку бачиш це фото  думаєш “£§´∞∞3#$@!!@” і звичайно починаєш шукати ще, щоб якось пояснити собі, чому в той час, коли фотографувалися мало, принц вирішив попозувати у такому чудернацькому вбранні. І з цієї “фотосесії”, так би мовити, я знайшла лише ще один знімок. Обидві фото з серії підписані як “Prince Arthur, 1st Duke of Connaught and Strathearn as a fairy prince” (“принц у образі казкового принца”)

А от всі інші знімки принца на сайті Національної портретної галереї більш ніж консервативні. Тому й цікаво. Пояснень чудернацького образу я не знайшла, але гадаю, що це могло бути фото перед карнавалом чи у якості сувеніру для когось.

А тепер, Бог з ним з Артуром, повернемося до наших “казкових принців і принцес”. У нас часто люблять щось отак вчисту щось передрати і потім ображатися за критику, хоча на перший погляд “один в один як принц” і все тут. Ага.

І виглядає це приблизно отак як з дівчиною з шоу “Танцюють всі”, яка вважала, що її засудили, хоч вона і “чисто Майя Плисецька”. Подивіться, дуже показовий момент.

Отакоє.

фото © National Portrait Gallery

відео © СТБ

6 відповідей “Принц”

 1. мария коментує:

  самовпевненість не завжди благо, інколи справді вартує прислухатись до критики. А так смішитиме і далі публіку.

    мария

 2. brivazeme коментує:

    brivazeme

  • moriko коментує:

   Вечер перестаёт быть томным!)))

     moriko

 3. krakazaur коментує:

  Страшні світлини у принца, дуже нагадують post mortem (зреніть увагу на його очі).

    krakazaur

 4. Просто Поц коментує:

  Принц в порядку.У мене в дитинстві костюм нупогодішного вовка був.Єбало,хвіст і лапи покупні,а кльоші і тельняшка свої.Єбало якраз отак як шапка й одягалося.
  Щодо баришні,перегляньте в ютубі болеро Плісецької,хоч три перші хвилини.Мені,як пересічному жлобу,ну жодної різниці немає.Просто прирікать себе на позорисько на шоу для дебілів,що й щоб йобана підарастична обізяна,що засіда в журі з тебе всцикалася…Знайшла куди прийти.

    Просто Поц

  • Moriko коментує:

   культура рухiв професiйна та дилетантська дуже вiдрiзняэться… Але таки дiвчина повеселила, внесла так би мовити “життя” в танець)))

     Moriko

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук