Професіонал року

Дякую уважним читачам, які привідкрили для мене завісу ще однієї таємниці. Тепер я знаю, хто та дама, яка там мені запам’яталася після перегляду фотозвітів з “Нової хвилі”. Її можна охарактеризувати лише одним словом – “професіонал”. Ну і ще можна додати “має смак до всього гостромодного”.

Тому що пані Інна свого часу здобула премію “Професіонал року” (про це пізніще) та й взагалі має неабиякий бекграунд. Ось коротка біографія, хоча можна про всі чесноти так коротко розповісти…

Ага “має смак до всього гостромодного”. Ну прочитавши таке, гадаю, ви готові повністю зануритися в біографію пані Інни і подивитися про “Ми нєсьом естетіку і красату в души наших клієнтов”. Ох.

7 відповідей “Професіонал року”

 1. Lisa коментує:

  прэдставытэльство – это win!

    Lisa

 2. panyura коментує:

  похожа певицю з 80-х

    panyura

 3. Hypnotoad коментує:

  Эльвiра повелителька диванiв

    Hypnotoad

 4. Хелена коментує:

  Гарно…аж жах…

    Хелена

 5. brivazeme коментує:

  Яка ж то пишновелична краса! Саме те, до чого варто прагнути кожному нашому громадянину й узагалі всякій людській істоті. На решту від заробітку після квартплати й поліклініки. Нехай хоч золотий годинник на стіну – неодмінно вміститься в будь-яке помешкання. О Майнкард!

    brivazeme

 6. Читательница коментує:

  Умиляет фраза “безукоризненная репутация в бизнесе”. “Мы не сеем, не пашем, не строим”, мы там покупаем, а тут продаем! И стало быть на эти 2% прибыли создаем себе безукоризненную репутацию.
  Как сегодня в нашей стране вообще можно совмещать безукоризненную репутацию с бизнесом?

    Читательница

 7. olyasha коментує:

  Титул Блистательность вполне заслужен. Затмевает

    olyasha

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук