Про благоустрій

Виявляється, у нас є інспектори з благоустрою Києва, хоча як подивитися на те, що відбувається останнім часом з містом, то не схоже. І от щоб їхня робота стала більш помітною, цим загадковим персонажам шиють спеціальну форму. Ну я не знаю про який благоустрій може йти мова, якщо людей вдягнуть у таке потворне шмаття.

Якщо вже людині доручають займатися благоустроєм, то в ній прекрасним має бути усе, але не у випадку з київськими інспекторами.

А коштуватиме кожен комплект від 4 до 5 тисяч гривень. Фейспалм.

via © the-village.ru

9 відповідей “Про благоустрій”

 1. Шепунов коментує:

  это называется – нечего терять ))

    Шепунов

 2. Роланд Трахтенбобель-Засцяний коментує:

  І все мусить бути совково-мілітарним, шоб виглядати прибабахнутим на всю голову, а як же по іншому перед начальством.

    Роланд Трахтенбобель-Засцяний

 3. бука-бяка коментує:

  сколько???? с каких это пор форменная одежда стоит столько, сколько брендовая. или это своеобразный отчет: смотрите, мы не украли, а потратили на именные нашивки и аксессуары.

    бука-бяка

 4. Тетянка коментує:

  Господи,ще стільки творінь вітчизняних геніїв я не витримаю.Я розумію що це передача міских грошей,якоби,за тендером певній фірмі. Та це якесь страшко,який йолоп таке вичворив і за такі кошти.Оголосіть призвище автора.І маленьке питаннячко:що вони розуміють під блогоустроєм.Нова форма для двірників та жіночок ,що висаджують квіти?

    Тетянка

 5. Отже коментує:

  То ви не знаєте, що це за бійці невидимого фронту, які видають дозволи на проведення усіх робіт?
  То ви просто ще не намагались привести до ладу подвір”я свого будинку.
  Ну там, парканчик полагодити від паркінгу вандалів, квіточки/дерева, лавочки тощо. Миттєво виростають просто з-під землі. Мабуть ще совкові стукачі двірники та інші, по старій пам”яті доносять. І тут починається цирк з мешканцями та виклики ментів.
  Але якщо ви, приспєшнік олігарха Х і за рахунок бюджета прокладаєте до себе комунікації. Перерили і перетворили в суцільний полєгон дві вулиці, лишили мешканців подвір”я, світла, води. Тоді вони нічого не бачать і претензій до “почтєнних сірот” не мають.

    Отже

  • Тетянка коментує:

   Ну да- де ми,а де почтєнние сіроти.Розумію.Тоді форма до лиця.Хоча грошей жалко.

     Тетянка

 6. booka коментує:

  это партізани в “ушанках” – ховаються в благоустроєних зелених місцях і потім знанацька нападають на порушників, які від одного виду інспекторів повинні накласти в штани і негайно припинити незаконну діяльність

    booka

 7. Просто Поц коментує:

  Прочитав у баришні нашивку “дубовик”,так подумав,що це її посада! Ну пиздець,думаю,дєвочка буде за дубами наглядать.Потім придивився до хлопця,ні,там таки прізвище зазначено.А хороша ідея для розпилу дєняг,окремі підрозділи для кожного виду дерев,із своєю символікою,все таке.

    Просто Поц

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук