Презентація колекції Юдашкіна для Centro

Це не зйомки фільму Лінча, це найбажаніші наречені бомонду прийшли себе показати та на колекцію, яку Юдашкін створив для бренду Centro, подивитися.

Якщо ви не в курсі, то взуття від Centro дуже дешеве і якість у нього відповідна незалежно від того, на чиєму імені це взуття рекламують – на імені Юдашкіна чи Водянової. Але ж суть не в тому, що наші звьозді будуть це носити (хоча не виключаю, що деякі якраз будуть), суть в тому, щоб прийти і попозувати перед камерами у невимушених природніх позах, щоб публіка не забувала.

Особливо вразила Лада Лузіна. Вона виділилася не лише строкатим комплектом, який викликає галюцинації, якщо в нього достатньо довго вдивлятися, а й позою. Тут вже не зрозуміло чи у неї радикуліт, чи це нове слово в “сексуальності”.

Бітлджюс на пенсії.

 Популярним трендом стають білі сорочки у поєднанні з ботфортами. Хоча для когось ефект “я тільки що з ліжка, вилізла, вдягла ботфорти і прийшла до вас”, можливо, саме те, що треба.

Чоловіки показом від Centro теж зацікавилися. На фото ми бачимо цікаве елегантне рішення. І мені дуже бодобається як борода поєднується з ніжним візерунком сумочки.

Хутряні манжети, це щось новеньке.

Зачіска Марії Лисої щоразу змушує мене довго роздивлятися її голову. Можливо це травма від прізвища дається взнаки, але з цими начосами вона виглядає як Сємьон Сємьонич Горбунков, який ховав пачки грошей у картуза. Може вона теж щось туди запихає? Будерброди з фуршету, наприклад.

Ну і сам показ. Як ви розумієте, дивитися треба на взуття і ці трико повинні були сприяти тому, щоб глядачі не відволікалися. Кхм:/ Наскільки це вдалося судити вам.

фото (c) e-motion, paparazzi, dusia, absurdu.net

17 відповідей “Презентація колекції Юдашкіна для Centro”

 1. Pingvin коментує:

  У ЛадиЛузіной постнаркотична ломка, бо так вдягнутись можна лише прийнявши якісь дуже сильні наркотики

    Pingvin

 2. Pingvin коментує:

  Мені не зовсім зрозуміло: на останньому фото, то мальчег чи дєфочка без цицьок?

    Pingvin

 3. Oka коментує:

  Иех! Монро-то становится мужик-мужиком… Время неумолимо!

    Oka

  • Dirk Digler коментує:

   Манроха не вдягла спідницю, щоб швидше обслуговувати спопсорів.

     Dirk Digler

 4. ВИКУЛИНА коментує:

  НачОс на Марии Лысой – реально такая форма напоминает делать мужского достоинства, и папик на заднем плане в свитерке со снежинками и сумочкой – стиляга!

    ВИКУЛИНА

  • Зануда коментує:

   Это не папик, это свидетель из Фрязино на украинском борще отъелся)

     Зануда

 5. Pingvin коментує:

  У Лисої взагалі і вираз обличчя і прічёска наводить на думку, що вона намагалась проковтнути мячик ( овальний, яким грають в американський футбол) , але він не проліз і застряг у голові. Так і ходить, бєдняга, с закритими ротом щоб ніхто не здогадався

    Pingvin

 6. Pingvin коментує:

  Шановні РАГУЛІ освєтіть будь ласка тему . Думаю ця новина буде багатьом цікава. Ще один рагульний вибрик нашого політичного бомонду
  http://vip.tyzhden.ua/Chronicle/76058

    Pingvin

  • olyasha коментує:

   кроме того, что седня 1 апреля – освещать особо нечего.

     olyasha

 7. овощноетанго коментує:

  оте рожевеньке нещастя у рожевенькому драпєздончіку буде носити те гламурне взуття стопудово

    овощноетанго

 8. Dirk Digler коментує:

  “Якщо ви не в курсі, то взуття від Centro дуже дешеве і якість у нього відповідна”
  Якщо ви Мармулєтка не в курсі, то НЕ треба й Брехати! ціна і справді бюджетна, а якість на рівні. Я купував взуття там декілька разів, причому на різні сезони. я не знаю що там намутив Юдашкин-єбашкін. А от то що продається під брендом Centro має оптимальне співвідношення ціна-якість, так це Китай, але взуття зроблено якісно.
  не на правах реклами, написав як споживач. до речі тема – баян , на Бігмірі були ті ж самі фотки набагато раніше.

    Dirk Digler

 9. Анна коментує:

  Пані Лиса напевне шпійон з планети яйцеголових((((

    Анна

 10. eva bazz коментує:

  Юдашкин-какашкин

    eva bazz

 11. тихий коментує:

  Перше фото; Чубака, інфузорія і хоббіт.А далі по наклонній, фу блять!А скручену зебру взагалі—таке враження занесли як елемент декорацій, а потім винесли.

    тихий

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук