Поза межами добра і зла або iphone з ликом Божої Матері

Урядовий кур’єр пише: “В Україні проданий смартфон iPhone 4S, інкрустований діамантами, за суму 240 тис. грн…  «Нинішній бомонд переситився звичайними телефонами – тепер у моді ексклюзивні гаджети», – зазначають в компанії. Так, серед українських депутатів найбільший попит має iPhone 4 із золотим зображенням тризубця замість стандартного «яблучка»”.

Тепер питання, якого хєра, депутатам, які купують собі iphone  з золотими тризубцями тільки тому що це модно, не кажучи вже про інкрустований діамантами телефон, за бюджетний рахунок закуповувати ноутбуки по 11 тисяч штучка?

А давайте ще згадаємо, що мінімальна пенсія у нас 800 гривень, а мінімальна зарплата до 1004 грн. От і виходить, що бюджету на виплати пенсій не вистачає, а на закупівлю по ноуту, вартість якого перевищує сукупну річну мінімальну пенсію, вистачає, причому на кожне свиняче рило.

Тепер цитуватиму далі. Бо там поза межами добра і зла: “Напередодні свят нетривіальний iPhone став найбажанішим (і максимально оригінальним) подарунком до Нового року, а також універсальним презентом для чиновників від представників бізнесу. Більше того, як стало відомо з достовірних джерел, ще у вересні один з масштабних донецьких холдингів замовив для своїх топ-менеджерів як новорічні подарунки смартфони iPhone 4 з логотипом компанії, що світився, на задній кришці. Для подарунка одному з архієпископів Православної Церкви айфон навіть був прикрашений ликом Божої Матері (маю надію, що автор ідеї горітиме в пеклі).

Як повідомили в E-ton concept store, найпопулярнішими матеріалами корпусу для телефонів серед українських та іноземних клієнтів стали золото, срібло, цінні породи дерева і каменів. Компанія повідомила, що в Україні вже є кілька власників iPhone і iPad вартістю вище 20 тис. дол.”

От така от хуйня, малята.

3 відповідей “Поза межами добра і зла або iphone з ликом Божої Матері”

 1. gav коментує:

  Хо-хо!!! А от фуя їм бальшого заміст логотипу ніхто не запропонував? Упевнений, шо може швидко ввійти у моду, незалежно від конхвесії гаджетоносця.І чогось думаю, шо в пекло потраплю не за цю ідею.

 2. Фендерович коментує:

  Давненько ще бачив баришню в джинсах,де на сраці було написано “I love Jesus” і серденько намальоване.В подібних випадках згадуються мені ті джинси.

  • gav коментує:

   Ну співа ж хтось тама з наших (чи сусідських?) “знающих”, шо “чєм више любофь, тєм ніже … шото єщє”

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук