Повний “версаль”!

Ну що, час вже активніше розгортати рагулієзнавчу діяльність 2013. Сьогодні, любі мої хлопчики і дівчатка, напишу вам трохи про “Versal” – журнал про Івано-Франківськ (доречі, я дуже вдячна за всі лінки, які ви мені залишаєте у коментах, фейсбуку чи вконтактику. Я часом туплю, але дуже тішуся цим посиланням, кидайте ще, бо дуже хочеться, щоб цей ресурс був всеохоплюючим).

Так от, про “Версаль” (можна я не буду щоразу переключати розкладку тільки тому, що їм там в журналі латиниця видається гламурнішою і нічого, що французькою (як і англійською) правильно було б Versailles, пишуть як можуть), це видання дозволяє побачити, що елітне віайпі можна знайти не лише в столиці, в Івано-Франківську його теж навалом!

Але не про все одразу, сьогодні я напишу лише про конкурс для тих, хто хоче потрапити на обкладинку “Версалю” (одразу видно, що обкладинку робили з любов’ю і професіоналізмом).

Так от, подивилася я на фото учасниць конкурсу і одразу зрозуміла, що не всі вони зможуть потрапити на обкладинку, а от на рагу.лі – переважна більшіть. Ну от, наприклад, як не викласти сюди отаке чудо з білими ратицями? Старалася – вбиралася, щоб гарно поєднуватися з диваном.

На столи зараз взагалі трендово вилазити, причому фігурно розіклавши ноги так, ніби вони або зламані, або ще якась біда.

А такі пози я називаю “вивих стегна”, хоча за задумкою, я так розумію, має бути сексуально.

Вивихи вони популярні. Ну а що? З такими підборами тільки вивихи й можливі!

А ця взагалі на сходах впала, але нічого, позує як може.

Дуже гарна і складна композиція – і за голову тримається, і за стінку (похмілля?). Знову ж таки, гарні ботільйони, що роблять ноги вдвічі коротшими.

Ще дуже популярною є композиція “лежу вся така з ратицями у ліжку”.

Ну і звичайно куди без пози “зараз упісяюся”.

Коротже кажучи, богині!

29 відповідей “Повний “версаль”!”

 1. REdison коментує:

  До автора. Я звісно теж гламур ненавиджу,а також усіляких там “кісо”, “качечок” і т.д, але здається вам конче тра звернутися до психіятра. У вас манія вєлічія, чи ви вважаєте себе “ідеальною” у всіх параметрах, і фотки у вас не такі як у всіх? Чи вам подобається “гавнити” всіх і вся? Чи може це тупо заздрість, а швидше за все так і є? З таким поглядом на життя і “хижим оскалом” на всіх, вам пора лєчіться елєктрічєством. Подивіться на себе в дзеркало і покритикуйте для початку себе.)))

  • Оло коментує:

   Якщо бы авторка працювала на шоколаднiй фабрицi, то це не означало б, що й харчуеться вона самим лише шоколадом.) Це просто робота, не гiрша за iншу.Ну, я це так бачу…
   off А з приводу “Стань лицем з обкладинки” … у 2012 в IKEA була така акцiя, всiх бажаючих фоткали i видавали особистий примiрник з власним зображенням на обкладинцi, в цьому крiслi http://static.ngs.ru/news/preview/9930539b6cc99fd28d1e4635ea64edca03831e91_450.jpg Так що, думаю, в версалi не самi цю iдею накреативили).

   • Marmuletka коментує:

    Ну це навіть не те, щоб робота, це просто хоббі, яке переросло в таку глобальну штуку. У мене є ще одне глобальне хоббі – http://chytanka.com.ua, але чомусь ті, хто там читає книжки не пише мені, що мені треба до психіатра, бо я думаю тільки про дитячі книжки.

    • Dirk Digler коментує:

     Мені теж зараді цікавості хотілося б побачити фото Тані-Мармулеткі, що вона є за одна.
     Хельга не злякалася і надрукувала свою фотку,ось і на вас шановна авторко хотілося б подивитися, бо читаю вас вже декілька років, бо ви як Лєнін у Громодянську війну, всі про нього чули , але мало хто бачив.

     • savage_2 коментує:

      хотіли б побачити – вже давно б знайшли
      вбийте в гугль “интервью с мармулеткой”
      фото буде по першому ж посиланню

   • чічка коментує:

    Зауважте, що Мармулєтка не видаляє коментарі, в яких їй роблять зауваження. А ви змогли б так?

  • Marmuletka коментує:

   Мені не подобається гавнити всіх і вся, бо якби подобалося, то я писала б про це 24/7. Але якщо я бачу щось, що вважаю по-дійсному недолугим, я про це так і пишу.

   Друге, цей блог присвячений тому, що інші виставляють напоказ (вочевидь очікуючи певної реакції). Я теж дещо виставляю напоказ – свою точку зору. Тому якщо ви хочете критикувати мене на тих же правилах, на яких я критикую інших, критикуйте мене за мою точку зору, а не щось інше.

  • Йа коментує:

   Вы, листая данный блог, даже не способны уловить ЧТО ИМЕННО высмеивает автор, – отнюдь не внешние данные девушек.

 2. nirvana коментує:

  Дівки не жахливі, але дуже смішні. Таких є і в сотнях закордонних блогів про шмаття, прічоски етс.

  А ви, REdison, неправі. Автор не пнеться на шпальти “Версалів” і прочая.

 3. Oka коментує:

  Девушки все хорошенькие, а фотографов расстрелять. Насмотрелись порножурналов, купили зеркалку и уже “фэшнфотографы”. Везде ботынкы на переднем плане.

  • котик мурчік коментує:

   Да, дівчата справді гарні… не іспорчені санатанами. Ну це нічо, вони підкоплять дєньог, переїдуть у “столицю” і будуть як всі.

 4. REdison коментує:

  До nirvana, аргументуйте в чому я неправий.Заради цікавості, якби вам запропонували стати “обличчям номеру”(не важливо якого видання ,або глянцю), влаштували фотосесію і т.д , ви б погодились? Ніхто власне не “пнеться на шпальти”. Дівчатам запропонували , от вони і погодились, а далі справа “кривеньких” ручок фотографів,які не в змозі правильно розташувати модель і зробити нормальне “каталожне” фото. На цих фото дівчата справді виглядають кумедно, але ж навіщо так жорстко?))У фотках, на мій погляд змісту нуль.Зрештою, маємо те що маємо)))

  • Ірина коментує:

   Плазуєте як рак назад. Вилляли гімно на автора, тепер розлялякуєте!

  • Eclat коментує:

   Ну пусть меня закидают тапками, но лично я посмотрев бы на отснятые фото (которые планировали печатать в журнале) и увидев то, что получилось в каталоге Версаля просто бы не дала своего согласия на печать. ВСЕ. Я думаю так могли бы поступить все те “хорошенькие” девочки, которых вы защищаете (я уже не говорю про этот вырвиглазный подбор нарядов для фотосета – неужели они не видели, что на себя одевают и что это просто жуть). Но ведь не поступили девочки рационально, хотелось вселенской славы топ-моделей. Выставились в своей глупости. ВЫСТАВИЛИСЬ!!! теперь уже наше право обсуждать эти фото, так как мы, зрители, этого хотим.

 5. Лимонка коментує:

  вибачте за посилання, але луганськ, навіть, зразку 2006 року, не перестає збуджувати своїми творчими знахідками. будьте обережні, відстраніть від екрану дітей, є фото в стилі ню http://blog.fashionplace.ru/2006/08/sleduyuschiy-pokaz-luganskoy-modyi?ref=nf

  • мама мия коментує:

   Капец, чуть не вырвала, где вы такое нарыли !?

  • Натуся коментує:

   Єбічєская сіла! Піду проблююся…

  • Ната коментує:

   О да будем ждать обзор на рагулях.
   А комментаторі видимо заранее знали какая реакция будет раз перед статьей пишут большими буквами.
   “ВНИМАНИЕ КОММЕНТАТОРОВ. ВСЕ КОММЕНТАРИИ С МАТОМ УДАЛЯЮТСЯ. УЧТИТЕ ЭТО ПРИ КОММЕНТИРОВАНИИ.”

  • Ната коментує:

   Фубля дошла до небритых пезд,а мну есть.Предупреждать же надо!

   Народ реально не смотрите если едите,только до.Это ж сколько бабок там платили эти борделям-моделям чтобы в такоим видже выйти?

  • Dirk Digler коментує:

   ухххххххххх Луганск жжот!!!!!!!!!!!!!!!!!!! хачу в Луганск,

   • Eclat коментує:

    Ну Коптев продолжает свое победное шествие в мир моды. покопайтесь еще, где-то была статья луганской журналистки, воспевающей ЭТО как искусство, которое имеет право на жизнь…

  • aktualizator коментує:

   Придумают же люди – АКТовый зал, ПОЛовая тряпка:(

 6. REdison коментує:

  ООО я ще й на автора гімно вилляв???? Даруйте за слово АХУЄТЬ!!!!)))))Пісяйте на мене я скоро сохну !!!))))) Я взагалі то пояснив ситуацію, читайте уважніше шановна Ірино.

  • Moriko коментує:

   Вступив у лайно.
   Дороге взуття на нозi!
   Але воня незалежно вiд цiни.

  • olyasha коментує:

   начнем с первого – мне нравится смотреть на рагульство, его комментировать. второе – как и все в человеческом мире, все, что мы видим здесь – это продукт коллективной деятельности: девочка сама себя снимать не может, ей нужен фотограф, фотограф пустую лестницу снимать не может, ему надо на лесенку положить девочку с кривенькими ножками, фоточки сами не печатаются, надо иметь редхтора, который сделает заказ, разместит их журнале Версаль. обидели девочек? так не надо валяться на лестнице с поломаными ножками, а про зависть – это зря, ну не нравятся девочки, так что? я им завидую? мне бомжи не нравятся, так что, я им завидую?

  • ната коментує:

   заплач ще

 7. Карина коментує:

  Мармулетка.
  С уважением отношусь к Вашей работе. Но позвольте СВОЁ мнение здесь выскажу.
  ВЫ позиционируете свой проэкт как “Блог об агрессивной безвкусице Украинского бомонда”.
  Апплодирую стоя этой задумке. Дело нужное и полезное.
  НО….
  простые люди, которых ВЫ здесь высмеиваете – это не Бомонд. Ну не было у них возможности учиться высокому исскуству. или просто не понимают чего -то.
  КОль взялись говорить о БОмонде, то и говорите о бомонде. Он Рома Медный -у него в “Иконах стиля” только те, кто сам себя такими величает и при этом полный сюр…
  Тогда давайте уже и “Секс в большом городе” дружно обос… ём. Там ни стиля, ни вкуса, ни эстэтики. Зато вдалбливается в головы, как это всё круутооо….
  А наивные доверчивые люди с этого берут пример. Надо же с чего то пример брать.

  • Йа коментує:

   алгоритм простой: если ты “простой человек” без возможности “учится высокому исскуству” – то с какого перепугу ты лезешь со своими дермонтиновыми лабутеными на обложку журнала? У глав.реда журнала наверное тоже не было возможности “учится выосокому”…
   Но вопрос даже не в шмотках. А в “тупорылости” нынешней молодежи, которые считают верх совершенства и эротики показать свои трусы

 8. Акапулько коментує:

  А чим, власне, ці фотки принципово відрізняються від вийобувань у соцмережах? Як на мене, відсутність кавров і ліапьордових меблів – серйозна недоробка дізайнєров і фотохудожніков, бо не хвата органічного інтер’єру. Дарма дівки самі не підказали!

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 3]

Напишіть відгук