Погляд у майбутнє психіатрії

Я не можу сказати, чим вони там закидаються в Одесі, але в тому, що ці препарати дуже потужні, переконана. Так виглядає показ “Погляд в майбутнє”, що пройшов під час Odessa Fashion Week. Як мені слушно підказали в коментах, це однозначно погляд в майбутнє психіатрії.

Організатори в принципі натякали на модну катастрофу вже своїми афішами, бо що можна чекати від заходу, який рекламують ходячою пухлиною мозку?

Взагалі покази були більше схожі на діагнози, ніж на демонстрацію модних витворів. Якщо говорити м’яко, то навіть українські бомжі і алкоголіки з багаторічним стажем виглядають більш стильно. Я не жартую – клікніть на посилання і переконайтесь.

Єдине з того, що я змогла розібрати в цій колекції – це слова “диплом о высшем образовании”. Якщо у людини, що створила цю колекцію є вища освіта, то це наочна демонстрація того, наскільки вища освіта в нашій країні може скалічити.

 

Композиція ранок у витверезнику.

Якби Ктулху заснув обличчям с торт, то в результаті він би виглядав отак.

Ідеальна прозора сукня, яку можна носити навіть коли забуваєш про інтимну депіляцію. Пелюстки з вагіни – це так оригінально.

Я особливо ціную дизайнерів, вбрання яких дозволяє приховувати своє обличчя. Але, на жаль, ті, кому не завадив би такий підхід, ним не скористались.

Декому просто не варто змішувати віскі, екстазі, текілу і ЛСД.

Одним словом, з таким поглядом с майбутнє, може ну його в дупу, таке майбутнє? Ну або навіть не в дупу?


Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук