Пісенна камасутра від голови райради

Зараз голова Ярмолинецької районної ради Валентина Мазура навчить вас як відволіктися від буденних проблем і зануритися в світ “вічного, прекрасного, потрібного”. Саме це станеться з вами якщо ви прослухаєте пісню, яку він написав на честь голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи. Написав не просто так, а тому що Ядуха “кожним своїм відростком” (!) хоче добра і єднання. Про “кожен відросток” я не жартую, ось вам повна цитата.

“Давайте робити прекрасне, вічне, і брати приклад з нашого губернатора Ядухи Василя Степановича, який кожної днини, кожною клітиною свого єства, кожним своїм відростком хоче, щоб наша область була єдиною, була єдиною командою, щоб вирішувались питання, необхідні для людей. І своєю піснею, своїм танцем, своєю працею ми будемо утверджувати те, що потрібно сьогодні нашим хмельничанам”.

 Ну але це ще не все. Цей поет-пісняр несе набагато більше добра в народ, аніж один нещасний хіт “Я-ду-ха”, він може присвятити свої твори будь-кому, хто стане йому у пригоді або може потенційно стати. Ось про “Епіцентр” написав теж. А чого написав? Бо його книжку віршів видано у столичному видавництві «Преса України» за кошт нардепа Олександра Гереги. Ха-ха-ха.

“За що ж,— хто-небудь попитає,— Зозуля Півня вихваляє? За те, що Півень годить їй та потакати добре вміє: рука, як кажуть, руку миє”.

via proskurov.info, ngp-ua.info


Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук