Петя Чорний породив Лєну Дарк

Впевнена, що всі ви знаєте такого видатного продюсера і творця як Петя Чорний. І звичайно ж виключно візуально, бо жодної його пісні згадати неможливо, постать затьмарює творчість. Ну от і тепер він ще більше збагачує український шоубіз, випускаючи новий суперпродукт Лєну Дарк з піснею “Отвали”, заповнюючи незаповнений кластер музики для матерів, що ходять на дискотеки (я не жартую, переконаєтесь нижче).

На фото нижче ви можете оцінити, що співачка готова дарувати себе і свою творчість, але пост не зовсім про це. Я тут надибала на цитату Петі Чорного і перечитавши текст 4 рази подумала собі “як людина може писати пісні і музику, якщо вона не вміє складати слова в прості речення?” Прочитайте і перевірте, з якого разу ви зрозумієте сказане?

Да – я выбрал Лену Дарк. Я посмотрел: есть личность, есть дар и я выбрал именно эту вертикаль! А почему такой образ? – Не парьтесь, публики на всех хватит! Когда я ее слушал – она пела: – “Мамины глаза…” – прекрасная песня, можно было сочинить – “Я так тебя люблю, Как звезды любят ночь, Тебя боготворю, Все остальное прочь!”… – То есть – романтизм и так далее… Но я знаю одно – что сейчас нет той женщины, которая бы могла сказать, даже если бы выпила чашку кофе – с вытекающими последствиями – “Мальчик, – досвидос! Я наблюдаю сейчас за дискотеками, уже не в качестве гостя, а в качестве артиста – и вижу, что мы забываем о тех женщинах – как у Пастернака: “Ох, эти женщины – после тридцати!…”. 

Женщина. У нее ребенок – и она идет на дискотеку, что удивительно – а мы забываем про этот слой… У нас в Украине эта ниша выпала… Вот в России есть – прекрасно держит эту нишу Лолита – дерзкая. А у нас потенциал – это 18 лет, когда смотришь клип – ну, не верится, что можно сесть в такую тачку и так далее… Должна быть музыка для тех женщин, которые родили ребенка, создали собственную семью, но на этом не поставили крест, а имеют возможность отдохнуть и энергично, и воспитанно – в этом есть леди. Скоро Лена Дарк презентует клип – на песню “Досвидос” и все смогут оценить ее творчество более ясно уже с телеэкранов”.

Ну не знаю, куди вже “более ясно” може бути після такого коментаря.

Ну і власне з Петєю.

via glamurchik

7 відповідей “Петя Чорний породив Лєну Дарк”

 1. Виктор коментує:

  он у Сереги черный бумер отжал?

    Виктор

 2. moriko коментує:

  оце так Петя наговорив! Якесь марево сивого лося))

    moriko

 3. Moriko коментує:

  Не полiнувалась пошукати той шедевр!
  Менi здавалося, що жiнки в такому вiцi вже мають якусь клепку в головi. У Петi на це своя вiдповiдь.
  Вертiкаль та й годi!)))

    Moriko

  • olyasha коментує:

   по-моему, таки горизонталь

     olyasha

 4. Jigan коментує:

  youtube.com/watch?v=LOw-xqTLBzE yep

    Jigan

 5. Палкийприхильниксанатана коментує:

  Винесло мозок його уявлення про те, як відпочивають леді. Бідне циганча виросло в таборі, соціалізувалося на базарі і досягло творчого піку співаючи на дискотеках. Мабуть, на бикотеці свою дермантинову жрицю знайшов? А у неї, бідної, з одягу одна пара стриптизерських босоніжок, жовта портьєра і поцяцькований стразами корсет з чорними трусами. Краще б не позорилися фотами на фоні чужої машини. А до Лоліти, яку я відверто не люблю, їй як до неба рачки.

    Палкийприхильниксанатана

 6. овощноетанго коментує:

  “кто возьмет билетов пачку – тот получит водокатшку” (с). Фото на фоні мсл дуже показове. буееее

    овощноетанго

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук