Паперові серця, волохаті груди та смерть на паркеті – Львівський бал!

Тепер про бал. Балів в нашій країні стає так багато, що скоро вони за кількістю переженуть навіть конкурси краси. Зрештою, якщо не знаєш як назвати тусівку, то можна з легкістю охрестити її балом, тому що, в принципі, балом може бути все що завгодно. Бал є бал, така в нього доля.

І от нещодавно до дня Святого Валентина (а це ж, ви знаєте, національне українське свято, традиції якого йдуть коренями набагато глибше за Хрещення Русі) у Львові провели черговий бал. Вийшло дуже гарно.

Хоча, мушу визнати, гарно вийшло тому, що у Львові є гарні історичні будівлі.

І той хороший матеріал, який був, організаторам зовсім не вдалося прикрасити. Ну абсолютний провал. Тож гостям доводилося фоткатися і на фоні старовинних камінів, і на фоні сучасного жахіття.

На цій сцені виступали і проводили лотерею. Дехто з виступаючих заздалегідь продумав усе і вдягнув напівпрозору сукню.

Дехто з публіки одразу вирішив це сфотографувати собі на згадку.

Ну а взагалі було красиво.

Не лякайтеся! Це Святий Валентин. Це історичне відтворення оригінального костюму, ну тільки так я можу виправдати той факт, що на балу ходить якийсь чоловік з волохатими грудьми, причому виставленими напоказ.

Тепер про танці.

Ну який бал без брейк-дансу, тим більше, що виконують танцювальні па у найбільш підходящому для цього одязі.

Ще був дуже запальний танець з елементами насилля і трагедії. Гостей елегантно відгородили синьою стрічечкою. Може боялися, що хтось так захопиться перформансом, що сам вирішить приєднатися?

На цьому кадрі мені стало ну зовсім смішно.

Причому не лише мені (верхній правий кут фото). Хоча взагалі публіка якось мала дуже різні емоції. Дехто, здається, думав про каклєти, які чекають вдома.

Ну і трагічний фінал.

фото © Turoperator VIDVIDAY

9 відповідей “Паперові серця, волохаті груди та смерть на паркеті – Львівський бал!”

 1. Данка коментує:

  Трясця, ну що ж ви так… Була я на цьому балі минулого року, він ніби як щорічний тепер. Так, будівля шикарна, нема на то ради. А от щодо публіки… Біда в тому, що всі ми хочемо вдягатись у гарні плаття та ходити на пафосні бали (ну відверто, кожна дівка про таке хоча б раз мріяла, нє?), але якщо з образом у нас всіх зазвичай все кул (старе випускне плаття провітрити), то з танцями напряги. Дуже мало людей вміють танцювати класичні танці, і тому встид нам всім і позор. Єдиний вихід – запровадити обов’язковий урок танців у школі або секції танців у вузах замість остогидлої фізри. Думаю, вони б користувались популярністю. Зрештою, таке практикується не в одній країні, зокрема в Чехії, де бали є дуууууже популярними, проте майже всім їм теж пасувало бути б тут, на Рахулях
  Ну таке от… Довга мисля, сподіваюсь, ви мене зрозуміли.

    Данка

 2. Makki коментує:

  Як гарненько вийшло. Ну і хто казав, що сукню з випускного знову не можна вдягди через 10 років, і пінжаки теж, непогано зберіглись )

    Makki

 3. Натуся коментує:

  Красіво, як хуй…

    Натуся

 4. Ryuka коментує:

  Этим ребятам неплохо было бы под гарлем шейк подрыгаться

    Ryuka

 5. Салівонка коментує:

  На 13 фотці зверху ( не полінувалася порахувати) є така чарівна пара, здається 3-тя зліва…я спочатку не могла зрозуміти чи то в мужчинки на бекграунді неймовірно довгі руки, або у жіночки якийсь дивний фетиш…руку з собою по балам носити, та таки нагледіла силуетик позаду)
  а в основному-це відверте фе, так зіпсувати симпатичні інтер’єри не могло шічого…навіть гівно

    Салівонка

 6. Офф коментує:

  Львів’яни, а що це за таке чудове приміщення з каміном і прекрасним інтер’єром?
  Туди можна потрапити туристам чи тільки такому кодлу?

    Офф

 7. Irma коментує:

  Единственное, что безумно понравилось – то место, где проводился “бал є бал”, очень красивое старинное здание, лестница – сказка!!!!!! Про остальное – молчу)

    Irma

 8. бука-бяка коментує:

  А я вот что думаю. Пора уже отрубать руки мужским парикмахерам в этой стране. Следующими будут стилисты и женские парикмахеры.

    бука-бяка

 9. жужу коментує:

  Львівський будинок вчених, якщо не помиляюсь.

    жужу

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук