Ніч жерунів реклами і золотих труселів

Crimean Fashion Days я так і не дочекалася. Щось у них так пішло не так, маю надію, що це через те, що їх вз’їбав Mercedes-Benz за використання бренду без дозволу.  Втім, навіть без тижня моди світське життя В Криму все одно існує і більш того, активно блищить. Причому настільки активно, що кращої ілюстрації до фрази “не все те золото, що блищить” годі й знайти.

Отже, в Ялті пройшла “Ніч жерунів реклами”. Я взагалі думала, що це про те, що це про те, що люди збираються і разом дивляться рекламу, але ні, тут люди зібралися і дивилися на тьолочок у золотих трусах. Чому не назвати захід “Ніч жерунів золотих трусів”, я не розумію.

Хоча, що вже так, вони все-таки дивилися рекламу, але специфічну – тьолочки рекламували себе і свої прикрашені золотим принади. Деякі показували, одночасно зігуючи.

Для поціновувачів прекрасного ось кілька дівчат більш крупним планом.

Як ви зрозуміли з костюмів, серед організаторів явно був хтось, кому молоді дівчата зовсім не до вподоби, тож костюми було підібрано відповідно. Я не хочу тикати пальцем, але…

Ну і трохи про гостей вечірки.

Цій би, звичайно, краще б не тусити, а записатися до костоправа…

Той випадок коли макіяж з легкістю може перетворити вас на трансвестита або створити навколо ореол смерті. Мертвотою запахло…

М’ясо на продаж.

Цьомки-бомки у виконанні вантуза.

Ну і просто красиво.


Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук