Навіщо спортмайданчик, якщо можна побудувати АЗС

До мене звернулися з проханням про це написати і я напишу, що привернути увагу ширшого кола, аніж рівненська громада.

Останні тренди розвитку нашої країни показують, що нічого важливішого, аніж розвиток бізнесів наших депутатів та околодепутатської тусівки немає. Спортивні майданчики? Парки? Екологія? Ну ви що наївні, якщо якомусь ПП хочеться побудувати автозаправку, ніякі дурні перепони і банальна логіка не зможуть стати їм на заваді. Особливо якщо директор ПП прагне прорватися до годівнички у Рівненській міськраді і тому дуже старається показати рівненчанам, наскільки йому насрати на їхні потреби. Далі цитата про чудернацьку логіку керівництва ПП “Агата”, очолює яку Бєлобров Андрій Анатолійович, який претендував на депутатське місце у міськраді за списком “Сильної України”. Одразу згадується приказка “Сила є, розуму …”:

В м. Рівне на відстані 15-ти метрів від багатоквартирного житлового будинку по вул. Соборна 422 та 60 метрів від одного з небагатьох рівненських парків приватне підприємство “Агата” незаконно намагається побудувати автозаправку. 
Забудовників абсолютно не цікавить те, що вони:


1. Примусять мешканців будинку, серед яких маленькі діти та літні люди, дихати шкідливими випаровуваннями кожного дня
.

2. Позбавлять дітей місця для розваг – спортивного майданчика.


3. Можуть спричинити техногенну катастрофу в місті, оскільки стіна в стіну із ділянкою, де незаконно вже заклали блоки фундаменту АЗС, знаходиться бомбосховище площею 500 кв.м., тому проводити у цьому місці будівельні роботи категорично не можна.


4. На відстані від 200 до 900 метрів від будинку та парку вже працює п’ять АЗС, а на відстані 1200 метрів працює шоста заправка.


5. Згідно даних фонових спостережень Рівненської гідрометеостанції за 2011-2012 роки рівень забрудненння повітря в місті шкідливоми речовинами внаслідок функціонування АЗС значно перевищує гранично можливі показники.


3 січня 2013 р. суд відмовив у припиненні “Агаті” оренди земельної ділянки, чим фактично дозволив будувати АЗС, ігноруючи як незаконність отримання в свій час ділянки під АЗС в оренду, так і активні протести громади Рівного, проте наразі Рівненською Міською Радою та представниками мешканців будинку подано апеляцію, яку буде розглянуто 5 лютого 2013 р.

Друзі, до 5 лютого є шанс дати суду зрозуміти, що за їхнім рішенням пильно стежать не тільки в місті Рівне.

Ще деталі тут.


Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук