Народна артистка Миколаївської облради

Ви не уявляєте, як я люблю часом переглядати регіональні сайти. Одразу почуваюся героєм чапековського оповідання “Синя хризантема”, який знайшов ці рідкісні квіти біля приколійної сторожівні, де б їх нікому і на думку не спало  шукати.

Тому що часом знаходиш такі “квіти” там, де їх не мало б бути. Ну от, наприклад, ну хто б подумав, що в Миколаїській облраді є отакі красиві депутати. Просто чемпіонка по любові до паєток.

Ну в нашій країні модно артисток робити депутатами, бо одразу можна зекономити час на тому, щоб придумувати програму святкових концертів. Все своїми силами. Яка все-так далекоглядність.Чи може я помиляюся і Баштова просто озвучує якісь пропозиції щодо реформування системи? Непогана фішечка була б.

І електорату теж добре, бо такі концерти непогано перевіряють чи все нормально у глядачів із психікою, потрібні ж дійсно міцні нерви, щоб витримати виступ цього сяючого скупчення.

І це ще я ні слова не сказала про супроводжуючу команду. Вони у шортах, якщо що, але так і не скажеш. Це мабуть така глибока задумка депутат в оточенні голожопого електорату.

Одним словом, оку є за що зачепитися, причому не раз.

В житті депутат теж виглядає дуже яскраво навіть у всьому чорному.

І якось одразу видно, що депутат. Нє? Добробут просто розпирає. Ну і блискітки, золото, блискучі поверхні)

Монументальна жінка.

Якби Чебурашка і Чубакка согрішили, то їхнє дитя виглядало б десь так.

фото © niklife.com.ua

9 відповідей “Народна артистка Миколаївської облради”

 1. Helga коментує:

  богічна жінка

    Helga

  • ramazeka коментує:

   ну!

     ramazeka

   • ramazeka коментує:

    отенто ротяка у нее! молодец дамочка!
    даже страшно предположить, чем она в раде занимается )))

    короче говоря, мой вывод: спивунья – гивно, тьёли на подтанцовке – рулять! ))

      ramazeka

    • тюнатебе коментує:

     ramazeka, ти нє прав. Співає норм. Тільки ж больно глянуть на таку красу

       тюнатебе

 2. Макс коментує:

  “”"Якби Чебурашка і Чубакка согрішили, то їхнє дитя виглядало б десь так.”"” – ROFL просто в яблучко!

    Макс

 3. Валерія коментує:

  Шоб ви розуміли, люде, у нас в Миколаєві таке не рідкість. Це означає “красіво, яркєнько”. Чесслово, пройдіть по Радяньській (центральна вулиця, інша центральна вулиця проспект Лєніна. Є ще площа Лєніна, в неї впирається Радянська. Ну і ще купа чудової топоніміки – вулиці Лягіна, Рози Люксембург, Свєрдлова, 8 марта, Карла Лібкнехта… І ніхто це щастя не поспішає перейменовувати. Тільки моїй рідній вулиці Плеханівській не пощастило – перейменували в Потьомкінську на зору незалежності. Бо ж треба було отця-основателя кудись втиснути поближче до центра) ви не таке побачите.
  Якось булі у моді (в Миколаєві, взагалі, перманентно така мода) супер-короткі лайкрові шорти. В народі їх охрестили “кліторки”. Півміста у них ходило. І на базарі так і питали: “У вас к… є?”
  Так шо не дивуйтесь. Місто південне, місто портове. І депутанки там такі подиву не викликають, бо зливаються із натовпом.

    Валерія

 4. катя коментує:

  Якби чебурашка і чупакабра согрішили було би таке

    катя

 5. Валерун коментує:

  Товарісчи ” Я посмотрел видео и какбє єбанулсяґнаОтличненько http://www.youtube.com/watch?v=JpoiiYc2qho мало того шо якесь зеркальне псиХолаЗерШоу , так і ще тупенький приспів в кінці 3 раза чи більше то тортури

    Валерун

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук