Наркотичний тріп на продаж

Криза дається взнаки і олігархату сусідньої держави стало не вистачали та айфони та інші дрібниці, тому вони потрохи скидають ту нерухомість, яка їм на фоні нових потреб не така вже в доречна.

От, наприклад, якийсь кармічний брат Пшонки продає свій наркотичний тріп, який втілив у реальність, замордувавши не одного дизайнера (бо як таке можна було створити і вижити я не знаю). Всього лиш 100 мільйонів доларів і казка ваша.

Нє, ну я розумію, що кожен з тих, хто пиздить мільйонами, вважає себе як королем Людовіком XIV, але це ж психічний розлад і його логічно було б приховувати, а не виставляти напоказ.

Я не знаю як можна пересуватися по цьому приміщенню, бо навіть коли розглядаєш фото здається, що деякі його елементи вилазять з екрана і починають по тобі активно повзати.

А яке травлення може бути у людини, яку під час споживання їжі оточує отакий кітч?

Не душова кабінка, а машина часу.

Килимів на підлозі було явно не досить, тож треба було зімітувати один на стелі.

Для “господ”. Йопт.

Найстрашніше те, що оце чувирло (ну вибачте, але я так уявляю собі аристократа, який це придумав), вважає мабуть, що це скупчення кітчу – непогане капіталовкладення. Тобто людина не має навіть зародків критичного мислення. Хочааа… у нього є всі шанси продати це у своїй державі, так критичне мислення як навик викорінюють вже не одне десятиліття.


Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук