МУЗ-ТВ 2015

Звичайно що я не можу не написати про фрік-шоу, яке просто-таки виблювало з себе МУЗ-ТВ кілька днів тому у Казахстані.

Виблювало в прямому сенсі цього слова, тому що мені здається, що ці персонажі виглядають так, ніби їх вже хтось пожував, з’їв, переварив, а потім… ну ви розумієте.

“Апокаліпсис наближується”, ніби проговорює нам Кіркоров, який навіть антену собі на голову вдягнув, щоб легше відслідковувати хвилі.


“Валгалла! Узріть мене!” – кричав він публіці, публіца узрівала і усрівала. Я там не була, але теж усрівала від того шапіто, яке відбувалося.


Ані Лорак, здається, на фоні політичних кофліктів остаточно втратила глузд. Блін, я навіть не можу підібрати слів, якими можна описати це шоу аскарид.

За такі шоу Ані вибрали кращою співачкою року і це прекрасно. Прекрасно, що даму з глистами уже не вибирають кращою у нас. А ще прекрасно, що тепер у неї є самовари (з РУ.ТВ) та ще й оця незнана поїбень. Якщо раптом кар’єра піде на спад, завжди можна буде заробити грошей здачею металолому.


З іншого боку, задумуєшся, а що ж у них зі співачками, якщо вибирають біженку з Бандеростану. Так от у них зі співачками все погано. От це, наприклад, співачка.


Або ось ще співачка. По ідеї смужечка по середині мала б робити її худішою, але ефект зворотній. Не кажучи вже про те, що пішність зачіски недостатньо, щоб хоча якось урівняти розмір голови з розміром грудей.


Ну про Валерію писать і сенсу нема, у не давно “часікі тик-так” і це видно необзроєним оком.


Хоча “тік-так” звичайно прийшов не лише до Валерії. Дуже дивно що розріз не сягає підборіддя.


А от у наша Віагри сягає! Вміють дівчата! Наступим уроком, гадаю, має стати абсолютна прозорість.


Хоча казахська Виагра так не вважає. Просто в Казахстані, мабуть, не треба вивалювати голу сраку напоказ, щоб нагадати, що вона в тебе є.


В Казахстані цінність в іншому – в щедрому оздобленні, від якого виїдає очі.


Завершити цей огляд хочеться фразою “Дєвочкі в піжамах, остановітєсь!”, але, на превеликий жаль, цей безглудий і нещадний рух не спинити.


Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук