Міжнародний винний бал

В понеділок я написала про Vogue Cafe,  у вівторок цей блог захопили головоногі молюски, тож у середу я хотіла дати вам змогу відпочити. Але ні! Не вийде, бо у нас тут нещодавно пройшов міжнародний винний бал. Міжнародний, мабуть, тому що поєднав народи Троєщини і Борщагівки. Цей стиль ні з ким не сплутаєш. Одним словом, традиційно, бал є бал і єбал. Я б навіть сказала “в’єбал”.

За міжнародною традицією бали збирають для того, щоб показати як воно коли красиво. Очі буквально робігаються, не знаєш на чому фокусуватися – на декольте чи неприродного кольору пушку?

Дівчина видно дуже схильна до експериментів, на голові панчішна підв’язка, а сукня називається “Імітація грудей свиноматки”.

Своєю увагою не оминула захід і головна по українських балах, ідейна натхненниця феєричної “Карнавалії” Тетяна Логуш. І як завди “багата сукня” разюче дешевого дизайну і з разюче дешевої матерії.

Подія відкривал нові горизонти бомонду і еліти.

А Монро чомусь забула вдягти груди. Який же бал без цицьок?

Насолоджуйтесь!

Who’s your momma!?

 

фото (с) geometria.ru

13 відповідей “Міжнародний винний бал”

 1. odyn_owl коментує:

  чоловік на третій фото: застебнутий самий нижній гудзик з трьох – fuck the system

    odyn_owl

 2. Ната коментує:

  Блядь! Яке убожество!

    Ната

 3. Харкуша коментує:

  Калхоз. Свинобал

    Харкуша

 4. Ру коментує:

  омг. Монро, що забув (ла?) вдягти груди – развідєть, ну будь ласка. і загальне враження – що від балу, що від вог кафе – грусть і пєчаль. чому чому чому все так погано? чому жодній тьоті, перед тим як шити сукню не приходить в голову відкрити фотки західних серебреті, і скопіювати щось з гардеробу Меріл Стріп, наприклад. Нє ну відповідь я знаю, просто крік душі;((

    Ру

 5. Iра коментує:

  Село “Синi свинi”. Шо це за пенсiонерки пожмаканi?

    Iра

  • Вікторія коментує:

   єта, мабуть, кіявскія. с вуліци Шевченка…

     Вікторія

 6. Язиката Хвеська коментує:

  При покупке платья они смотрят на ценник, а не на свое отражение в зеркале, имхо. Главное – цена и марка. А что сидит как на корове седло – то уже частности. Как можно напялить на мощи платье из ткани для купльников? А перышки неизвестного происхожения над полными руками? Пора на такие мероприятия объявлять дресс-код и застявлять предварительно высылать фото наряда, в котором “бахиня явится блистать на балу”. Иначе гламурное насилие над прекрасным будет и дальше продолжаться.

    Язиката Хвеська

 7. Сказочнік коментує:

  Навіщо ви ображаєте Троєщину? в нас немає таких потвор!

    Сказочнік

 8. Ольга коментує:

  Червона шапочка зробила мій день! ))))

    Ольга

 9. Олекса коментує:

  Не понимаю женщин, которые надевают на себя кучу дорогой одежды, но выходят в свет с абсолютно голым лицом.Есть такое понятие, как контрастность. У кого внешность контрастная, тому можно чуть-чуть подкрашиваться, а у кого нет – без макияжа как моль будут выглядеть. Непонятна мне эта логика.

    Олекса

  • olyasha коментує:

   у кого тут дорогая одежда. это ж даже Кильчицкая!

     olyasha

 10. ленок коментує:

  селебрити говорите? хм…. а у меня такой же шарфик..как у девули на фото №8.,можно купиь НА ЛЮБОМ рынке родины за 400- 500 грн… дык я его и не презентую к вечернему платью как парадно – выгребную весчь,а она с таким пафосом его несет на себе- как мерилин монро песца белого из “в джазе только девушки”.А ота штука на голове у нее… из комплекта ” развратная медсистра” наляжник так сказать

    ленок

 11. t_yulka коментує:

  Були-бачили. Зблизька ще жахливіше.жаль тих небагатьох гарнюнь, які й справді одягнулися як на бал. Під враженням від “храсунь” попросила подругу пристрелити мене, якщо я їй скажу шо хочу губи накачати.

    t_yulka

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук