“Люби крапка ком мене язиком”

Ранок пропоную почати з нової зірки. Ви не уявляєте, яке щастя на вас зараз звалиться! Авторка, не побоюся цього слова, хітів Олі Полякової “Мальчикам это нравится” та гурту Real O “Мужчины любят глазами” (творчий діапазон розкривається уже завдяки різномаїттю тем, яки обирає автор) вирішила сама заспівати!

І… Ой, вибачте, сльози заважають писати. І зробила вона це… Ні, краще процитую реліз: “Автор-композитор многих хитов украинских звезд начала собственный творческий путь с … герба на ноге и слез зрителей“. Ось!

Ну от продовжу: своєю місією починаюча співачака вважає популяризацію всього українського. Я просто щаслива. Не знаю як усього, а українську вулгарність поширювати у неї виходить. Що ж у нас вся популяризація починається на рівні не вищому на рівень пояса?

UPD. Ейва написала коментарі до цього посту на фейсбуці: “це ваша думка і ваша робота робити такі акценти, люди, що були на концерті мали інше враження, і вам раджу якось переконатись наживо, що це не вульгарно, а чуттєво. я не знаю про яке ви відео говорите – якщо про Люби – то вже пройшло 3 роки всі ми міняємось“. Також вона надіслала мені лінки на інші роботи.

Справедливості заради я викладаю відео тут, а інші треки можете послухати на soundcloud.  Висновки робіть самі, але мені здається, що у цьому випадку навіть не варто було й намагатися експериментувати з тризубцями.

8 відповідей ““Люби крапка ком мене язиком””

 1. olyasha коментує:

  если честно… она мне нравится. в основном из-за использования украинского. это скрыто принято, что мова соловъна для школы, для работы, официальных встреч. а тут пошлость, мове тон и все на украинском! понятно, юбочку на троещине купила, макияж сама наносит, туфли из Монарха – зато свое!

    olyasha

  • Limonka коментує:

   встал и ушел

     Limonka

  • Груня коментує:

   olyasha, сама зрозуміла, що написала?

     Груня

 2. Антон коментує:

  У мене встав.

    Антон

 3. une_pomme коментує:

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embeddedv=qrSepei5C1A
  це просто жах!)

    une_pomme

 4. Demos коментує:

  Якщо не дивитися кліп то доволі прикольно.

    Demos

 5. Pingvin коментує:

  Прекрасний кліп ! Прекрасна, захоплююча музика, прекрасні слова українською мовою – Шевченко позаздрив би таланту цієї дівчини. Вона оспівує у своїй пісні свої відчуття під час палкого сексу, а кліп доповнює і підсилює естетичну насолоду під час перегляду – Саша Грей позаздрила би таланту цієї дівчини! Подивіться як щиро вона промовляє- люби мене до сліз, люби мене до спазмів…. Скільки пристрасті!!!
  Авторка автоматично стає в один ряд з такими видатними діячами Українського музичного мистецтва як камалия, тереза франк, дашаастафьєва і навіть пастух з золтаном. Своєю місією вона бачить популяризацію всього українського , тому в кліпі присутні українські етнічні елементи: коса до пояса, шаровари на мужчині, і т. д.
  Щиро бажаю щастя і здоровля молодій співачці, сподіваюся скоро побачити новий шедевр!!!

  З любов’ю палкий шанувальник Пінгвін

    Pingvin

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук