Культура та її Діячі

Є серйозне питання. Оскільки ми вже зібралися наводити лад у нашій країні, то що, на вашу думку, слід робити з “діячами культури” – отими, які не лише понавиучувалися на “режисерів” у Рівненському ДГУ, а ще й у вільний від роботи “директором обласної філармонії” час керують “центром естетичного виховання молоді”? Як і куди від них сховати нашу молодь, поки з нею не зняли ось такого високоестетичного кліпа на фоні штор і не підписали внизу “Владелец: Николай Орешко, телефон: +38 067 363 38 83″?

І взагалі, що це за нав’язлива ідея – учитися на діяча культури, працювати діячем культури і навчати інших людей естетиці, коли ти фотографуєшся ось так?

Я, звісно, вибачаюсь, що пост не про таку яскраву та всебічно інтригуючу постать, як Сергій Пастух, але ж Пастух у нас один, а Орешків та інших бебешків – легіон…

1 відповідь “Культура та її Діячі”

  1. Ljalja-Olja коментує:

    щось я штор не побачила. А пісня мені навіть нічо’ так, тільки от кліп дійсно дуже прісний: таке можна на любительку камеру самому зняти. Невже це дійсно робота типу професійного режисера?

      Ljalja-Olja

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук