Коротко про державне – хвилинка ненависті

Як повідомляє прес-служба Ніни Карпачової, то на цій фото вона не показує чорнобильцям непристойний жест…

…а розповідає їм, що не може до них підійти через те, що у неї немає пальто і їй холодно. Це прекрасно, бідна-бідна Ніна Карпачова, машина, щоб поїхати від тих чорнобильців якнайдалі, є, а от пальто, щоб підійти і вислухати їх, немає. В принципі, це і є політика наших слуг народу.

Не менш цікавою є політика наших “слуг”, про яку я прочитала у v-n-zb.

Виявляється, з 1 грудня на всю країну буде поширений експеримент по непрямій оцінці доходів громадян, які претендують на соціальну допомогу. Кабінет міністрів всіма силами прагне скоротити пільги малозабезпеченим, пояснюючи це браком коштів у державному бюджеті. Працюватиме це так, будуть опитувати сусідів самотніх жінок з дітьми про те, чи немає у тих жінок не дай боже пристойного ремонту, чи велосипеда, чи може коханця. Якщо щось з цього є – то це достатній привід для того, щоб не надавати одиноким матерям соціальну допомогу. Ціна питання – цілий 300 гривень соцдопомоги на місяць. Це поза межами добра і зла, я вважаю, особливо враховуючи видатки на утримання наших слуг народу і рівень соцдопомоги, яку вони самі собі виписують досить регулярно.

Ще надибала на дуже цікаву демонстрацію того, що наша влада піклується про те, щоб іноземцям було у нас комфортно і все дуже зрозуміло. Нагадую, що на такий йобаний стид наша держава чомусь бюджет має, на відміну від витрат на матерей-одиначок.

фото © Андрій Скакодуб, city.kharkov.ua

2 відповідей “Коротко про державне – хвилинка ненависті”

  1. Св. коментує:

    Андрей Скакодуб автор фото

  2. Ганко коментує:

    хоч би вони всі здохли

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 3]

Напишіть відгук