Кормящій отєц | Рагулі

 

Випадково побачила новий кліп Кіркорова, присвяченого його новому статусу батька (як виявилось).

Спочатку було здивування, що Іра Білик позичила йому ще одну пісню, і це змушує засумніватись в тому, що Філя таки болгарин, а не циган:

Філіп Кіркоров “Мнє нє жаль”

Але з 2.40 починаються епічні потуги нагодувати дитину цицькою! чоловічою) Добре  хоч торс інший причепили:

 

В деяких моментах завдяки блакитним лінзам і  ”щирій” міміці співак нагадував  Роба Шнайдера з  фільму “Ціпочка”:

 

13 відповідей “Кормящій отєц”

 1. LESYA коментує:

  beee, mene nydut`, bidna dutuna

 2. Медуза коментує:

  Мразіш подругому не скажеш

 3. Lionel коментує:

  Нє, в Пілі вже начався бистрий закат – дєток ще встиг, тепер є потяг до молодих-красівих-стройних мальчікофф… Смотріт Піля в тєлєвізар і радуєцця, на момєнт забув що їво жирна і унічтожєна слєдами пагубних пристрастій туша вже скоро начнёт протестувать по повній. Жаль відказався він от Вєрблюдійной яйцеклєткі, а то б такі талантліві і красів отприскі появилися б, всім талантам талант. Кромє того в дальокій Гєрманії в Пілі є братан, пора б вже сімйї както возєднацця.

  Ну а Ірка – классік, ще б прімадонна запєла “Любоффь-йяад” чи тіпа “Ми будзєм вмєсцє” і всьо, Ірку на Алімп в лаврові вєтві…

 4. Lionel коментує:


  Щє одна Піліна дочь, почьті самий крутий австрійскій супєрталант…

 5. Samanta коментує:

  Кіркоров як завжди в його репертуарі! Знову переспівав чужу пісню! Кліп вийшов якийсь фотошопний, тіло в кінці кліпу не його! Обличчя дуже відрізняється від справжнього кіркорова в житті, молодістю та красою. Дитина теж не його у кліпі!
  Взагалі, моя думка на рахунок киркорова з недавніх пір, конкретно змінилося в гіршу сторону, до цього, він мені був байдужий, а зараз я його не поважаю ні як співака, ні як людину. Ось скажіть, що в нім хорошого? З нього продюсер і автор пісень лайно рівно як і співак, пісні чужі лише переспівує і піариться за рахунок скандалів. І “це” ще називають королем естради? Оце докотилися :( ( Навіть якщо всі його останні скандали липові, я не розумію навіщо таким чином привертати до себе увагу? Справжні артисти так не поступають! Йому нічим більше звернути на себе увагу, він робить ремейки на чужі пісні, а це нікому не цікаво!
  Він переспівав пісні багатьох виконавців, таких як: Таркан, Даліда, Dana International, Chantel, Стефані Кукер, Валерій Ободзінський, Blue System, Serdar Ortac, Mustafa Sandal, Baccara, Tom Jones, Ricky Martin, Олег Газманов, Gary Moore…….і це ще не весь список!! Всі пісні які він “співає” написали пристойні обдаровані люди, але Киркоров їх сплагиатив, знівечив і підсунув під дешеву, неякісну фанеру. Він сам суцільна пародія, все його нібито ремейки – і є пародії на оригінала, не більше. А як він одягається, всі ці лелітки, пір’я, повний несмак в іміджі, в нім геть відсутній який-небудь талант, все робить за нього обслуговуючий персонал, а він виходить на сцену, кривляється під фанеру, і при цьому ще зоріється, возносить себе до небес.

 6. Lolrus коментує:

  В самом конце Киркорва определённо догнали употреблённые ранее вещества – взгляд, полный безумия, необычно расширенные глаза, фальшивая улыбка. Не знаю, как художник Бадоев видит Киркорова, но, судя по клипу, ему милее рубашки из “Санахант” (походу адова хозяйка сего заведения – http://jetsetter.ua/ru/Stati/NOVOSTI/New-York-Times-nazval-Oksanu-MorozHant-hozyaykoy-ukrainskoy-mody.html ), старые чемоданы, бокал с водярой и ещё тысяча других вещей, а не Киркоров. Интересно бы было взглянуть на его реальный “кормящий бюст”.

  • Iriska коментує:

   дакфейс детектід)

   з приводу Пілі, не заню як б’юст, животик місяць шостий))

 7. TheOctaviy коментує:

  Статья прямо в точку,и само исполнение песни Мне не жаль у Ирки Билык во много много раз лучше чем у Фили с голубыми линзами

 8. Ганко коментує:

  ну з нормальним артистом Ані Лорак і Камалія не водилися б

  це просто найяскравіше втілення кацапської жлобської культури: крадіжка та брехня, заправлені несмаком, лицемірно видаються за результат творчої роботи.

  • Iriska коментує:

   вони тупо шмотками міняються)

 9. Kag0r коментує:

  Й@бнутий румун

 10. Kag0r коментує:

  Ось

 

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук