Конкуср тюремної краси

Враженням цих вихідних для мене однозначно став конкурс (дуже хочеться написати конкуСР) краси серед працівниць пенітенціарної сфери. Ну звичайно, у нас все вже настільки добре у цій сфері, що для того, щоб хоч якось себе зайняти залишається хіба що влаштовували конкурси краси. Жаль, що тільки серед жінок, я б і на Містера Пенітенціарна служба теж залюбки б подивилася:)

Для того, щоб потрапити на всеукраїнський конкурс, дівчата брали участь у локальних змаганнях. Пропоную вам зацінити фото з них.

Виходу у купальниках на конкурсі не було, бо (цитую голову ДПтСУ) “дівчата – це офіцери, а це передбачає строгість“. Ну не знаю, яка строгість у конкурсі красі та сукнях з трояндочками, але їм там видніше.

І хоч купальників не було, зате були різні титули, окрім традиційних міс і віце-міс; от, наприклад, Міс  Доброзичливіть і те, що у смішній статті на lb.ua назвали “Мисс Благолепие” (не можу навіть добрати подібного аналогу в українській мові).

На жаль, цього року (а конкурс проходить вже вдруге і ризикує стати регулярним) я щось не можу знайти епічних фото з батюшками (wtf?), то викладу ще два знімочки з минулорічного конкурсу, просто тому що вони того варті.

фото ©  lb.ua, vinnitsa.info, tochka.net

12 відповідей “Конкуср тюремної краси”

 1. Dirk Digler коментує:

  а поп был председателем жури? видел подобные посты на раисских сайтах так такое уже давно.

 2. medor коментує:

  Міс Тюрма

 3. t_yulka коментує:

  Ні друзі, тут я б не дуже й стібалася. Все ж дівчатам радість, не кожного дня в їхній роботі свято.А те,що проводять такі заходи якось по рагульські-то вже інше питання.

  • Terminatrix коментує:

   +10000000
   Они в первую очередь женщины, а уже потом офицеры.

 4. Ljalja-Olja коментує:

  Я вважаю, що правильно, що в купальниках їх не випускали, а то би дійсно на роботі дамам імідж попсували. А так просто провели собі свято, типу як ото в універах часом проводять – ясно, що сукні не від Діора, зате у когось ще й титул додався))) Коротше, нічого поганого в цьому не бачу.

 5. бука-бяка коментує:

  Можно как угодно относиться к сотрудникам пенитенциарной системы, но устраивать конкурсы красоты среди женщин-офицеров унизительно. Унизительно, потому что к работе офицера внутренних войск торговля лицом и голыми ногами не имеет никакого отношения. Унизительно, что подобные конкурсы проводятся исключительно среди женщин – им какбэ намекают на их место. Я очень сомневаюсь, что кому-то из участниц этот конкурс поможет в дальнейшей пенитенциарной карьере, зато похабное отношение к себе они уже поимели.

  • Ганко коментує:

   +1, але з поправкою, що вони цього приниження не розуміють – впевнена, конкурс ініціювала якась баба і всі радісно підтримали. а начальник-мужик добродушно дав добро, мовляв, хай баби тішаться.

 6. Ґедзь коментує:

  ті священнослужителі тепер всюди: в бізнесі(ресторанному, будівельному, шоу-бізнесі і.т.д. і.т.п.), пхаються куди треба і не треба поради роздавати….

 7. йопт коментує:

  По-моему, это перегиб со стороны сайта. Надеюсь тексты на этом сайте не мисс вселенная пишет?

  • cherez-dorogu коментує:

   Якщо чесно – на обличчя цих дівчат без ботоксу і штучної засмаги приємніше дивитись, ніж на нашу “елиту”. І навіть дикий бойовий макіяж не настільки лякає, як “силіконові утконоси”.

 8. ramazeka коментує:

  а шо… нормальни дивкЫ! гарни таки… молоденьки даже е…
  сами соби конкурса выдумалы и сами провелы. ну и шо тут такого?

  вы б бычили як воны у рабочый час дубьынками зеков луплять (!!!), а мож и ще кого – погоного ничого не пысалы б! )))

  • ramazeka коментує:

   корочэ кажучы – мэни сподобалося! )))

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 5]

Напишіть відгук