Коментарі до Ukrainian Fashion Week S2016: Перші гості від John Doe

Очевидно, що за всі ті роки, що я активно спостерігаю за тижнем моди, фріків і блядей бодай візуально стало дещо менше. Тому що самі організатори ростуть, відсіюючи очевидні убоїща, щоб ті не перетягували на себе всю увагу. Убоїщ це, щоправда, аж ніяк не зупиняє і вони направляють свою енергію, щоб засвітитися деінде, але про це у наступному пості.

Втім, як би я пречудово зараз все це не описала, краси серед гостей тижня моди все одно предостатньо.

Найдужче мене вразила Влада-назвемо-її-Литовченко, бо я не пригадаю, яке там у неї зараз прізвище, вона ж його з заміжжям міняла. Так от Влада показала клас.

Трансвестит-перестарок у кашкеті. Причому що-що, а кашкет, як я розумію, несе дуже утилітарну функцію – там, під ним, ховаються підтяжки, які настільки вигнули брови Влади, що здається ніби ще трошки і вони відлетять у космос.

Втім, Влада лише дещо похитнула мою віру в прекрасне. Далі було гірше.

Машу Фокіну я не бачила досить довго, але за весь цей час вона так і не навчилась одягатися. Я спробувала визначити, чи вдягнула вона щось під сорочку чи ні, але зрештою облишила цю марну справу і навіть придумала їй виправдання якщо вона так сорочку і не вдягла. Маші треба влаштовувати особисте життя, будьмо милосердні.

До того ж час іде, закон всесвітнього тяжіння діє, обличчя потрохи сповзає донизу. Ще б пак, з такою губою!

Ана Варава – все ще головний редактор глянцю. І це для мене загадка. Ні, я розумію, якби вона була головним редактором, раз на рік, у жовтні, під Хелоуін. Тоді її костюми облізлої кішки виглядали б навіть концептуально.

Але вона редактор цілий рік. І це її нічому не вчить, крім того, щоб щоразу одягатися потворніше і потворніше.Катя( Катя не могла обрати, що вдягнути і вдягла все. “Чапля Осінь Жде Завзято, Буде Сани Фарбувати” – червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий – всі кольори є. Ну просто візуалізація веселки.

Вміло підібране взуття і ракурс створюють ілюзію того, що ноги залили цементом і так відправили гуляти по фешнвіку.

Адепт рольових ігр – як вдягнутися як школярка і стриптизерка одночасно. Головне, обрати правильне взуття.

Маю надію, що цей пушок не спогад про улюблену домашню тваринку.

Хутро і голий пупок це так послідовно.

Одним словом, ой всьо!

© jetsetter.ua, mainpeople, lb.ua

1 відповідь “Ukrainian Fashion Week S2016: Перші гості”

  1. John Doe коментує:

    Авторко!!!! Це – ну це вже просто шок-контент. Це – страшніше за страти ІДІЛ. Як таке можна викладати у відкритий доступ ????!!!

      John Doe

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук