Кокошнік – це нова шапочка з фольги

Зізнаюся про моду і шоубіз писати зараз надзвичайно важко, бо надто вже дрібне воно порівняно з глобальними процесами. Але от про великоросійську моду писати не важко взагалі, бо це ж масштаб!

Молоді дизайнери Росії вчасно прохавали фішечку (хоча з огляду на звичку  творчих людей сусідньої країни у будь-якій незрозумілій ситуації припадати до ануса це не дивно) і почали активно ковбаситися в пошуку замінника шапочок з фольги, бо шапочки з фольги – надто палєвно, а кокошнік – “духовная скрєпа”!

 

От ми критикуємо сусідню державу, а там будь-який гурт їбанашок може зібратися і взяти влаштувати показ одягу під назвою “Відродження”, який зразу демонструє наскільки все погано, бо називати деградацію відродженням може лише неадекватна людина.

В нарядах, пронизанных культурными кодами и символикой, собранной из многовекового пласта истории Российского государства они позируют и дурачатся у индустриальных обьектов , в полях и лесах полуострова, олицетворяя собой чистоту детской невинности,пропитанную чувствами к новой для них Родины”.

Нової Вітчизни – це тому що показ проходив в Криму. І знаєте, вони так намагалися показати, наскільки на півострові тепер все добре, що моделей відібрали якихось ну надто вгодованих. Те, що при цьому одяг на них геть не репається нікого не хвилює. Товстожопі хлопчики – це тренд.

Відродження кажете? Типу як птаха Фенікс вдіродилась з вогню, встигнувши врятувати лише труси.

Царівна-лебідь вже не та, максимум на що спроможна – це рахітична поза ластівки. Зате з драматичним заламуванням рук.

Культурні коди просто накидуються на глядачів з кожного образу.

І ці люди протестують проти гей-парадів? Ну звичайно, якщо в країні тренд бути не геєм, а підарасом…

Одним словом, дааа…

2 відповідей “Кокошнік – це нова шапочка з фольги”

  1. Наталя коментує:

    на другій фотці в моделі яйця між ногами????????????????????????

      Наталя

  2. Tyotya_Olya коментує:

    грусть..таска ..пічаль..

      Tyotya_Olya

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук