Карнавалія

Протягом цих довгих днів післяноворічного затишшя я неймовірно скучила за по-справжньому масштабними світськими подіями. Саме тому анонс балу “Карнавалія 2013″ викликав в мені такий прилив енергії, що я вирішила вам нагадати, якими були п’ять попередніх, а заразом і спробувати здогадатися, що нас чекатиме цього року. А нас точно чекатиме щось надзвичайно гарне, як ви бачите з цього невигадливого колажу, який я зробила, щоб підготувати вас до того, що ви зараз побачите.

Кілька слів про “Карнавалію”: “Мета балу — впровадження світської культури, розвиток українських і зарубіжних культурних традицій в Україні та благочинності і меценатства“.

А тепер готуйтеся, зараз побачите куди має розвиватися світська культура.

2007 був першим, фотографій я знайшла небагато, але уже видно, що карнавал став по-перше, приводом вдягнути все те, що на звичайних світських подіях виглядало б як занадто, а на “Карнавалії” виглядає ніби так і треба. От тільки, знаючи любов деяких світських персонажів до “занадто” можна припустити, що вони б у такому щодня ходили, бо тільки тк можна відобразити справжній блиск еліти.

По-друге, карнавал, як не дивно, виявився прекрасним приводом не лише организовано пожерти великими групами, а ще й пофоткатися на фоні цих натюрмортів на довгу пам’ять і для “однокласників”.

2008 – “Карнавалія” проходить вже вдруге, до того ж в мерії Києва (вперше, здається, теж в мерії) і це дає зробуміти, що “найгучніша світська подія” тут надовго.

Світські персонажі доводять, що ніякі маски насправді не приховають того, хто за ними. Одразу все видно.

Ані Лорак прийшла у настільки гарному хутрі, що…

…не знімаючи його так елегантно і насолоджувалася наїдками, адже карнавал, як ви пам’ятаєте, гарна нагода поїсти.

А ще “Карнавалія” прирівнює в правах різні верстви населення, тому хутро і оголені цицьки непогано, хоч і дещо чудернацько поєднувалися одне з одним.

2009 став ще більш запальним. Не забувайте, хто тоді був мером! До того ж Ірина Бережна була вагітна, що неабияк покращило  її природні принади, які вона так щедро демонструвала.

Більшості гостей не хотілося перейматися костюмами, тож вони вдягалися в самих себе.

Традиційне їдло.

А це, я вам нагадаю, колишня “Міс Україна-Всесвіт” якраз в період свого розквіту. Отакоє. І не кажіть, що конкурси краси в нашій країні проходять чесно:)

Ну і так, ніби сюру було не досить (фото вище), довершив увесь цей хаос перформенс мерського подружжя.

Їй-Богу, от знався чувак на перформенсах і інсталіціях.

2010 – на цей момент наш ресурс уже почав існувати і ми навіть написали про подію “кольку” (яка тоді ще не називалася “колькою”, бо концепт ми сформували пізніше). “Колька” доводить, що час іде, а нічого не змінується.

пишуть шо в києві, в залі коронном
бал-карнавал був із аукціоном
лєді у платтях і сери в костюмах
хочуть потратить нємалиє суми
на нєімущіх, бєздомних, сірот
пріобрєтя від сєлєбрітіз лот
(їх предоставили знані спортсмени
бубка, клочкова, клічко і мерлені)
теж недішовими були білєти
все закінчи́лось канєшно ж фуршетом
(там огірки, помідори, сири́,
даже паштєт був со вкусом ікри)
вопшем немало зібрали грошей
видадуть книжку якусь для дітей
бібліотеки в дітдомах поповнять
всьо це прекрасно й високодуховно…

та лиш поглянеш на еті наряди…
ніби й нормально це для маскарада
але нічого крім дикого сміху
не визивають оці рагулихи

2011. Апогей апофеозу. Подію називають “українським необароко” (йопт) і вперше проводять не в мерії, а на центральному вокзалі. Зате з рохмахом, пір’ям з голих срак та іншими дивами.

Сторонні глядачі зацінили це видовище. Особливо раділи ті, хто не зміг наблизитися до перекритого скалатора. Які високохудожні літературні звороти вони згадувал ми можемо тільки уявити.

Всі зірки були на місці.

Ну і родзинка події Святковий феєрверк.

Так швидко ви продивилися як пройшли 5 балів. У 2012  “Карнавалії” не було і це зародило надію на те, що “світська подія року” зникла назавжди, але ні! Тож чекаємо на те, що буде цього року.

фото © tabloid, absurdu.net, pl, delfi, Антон Поднебесный/The Epoch Times

1 відповідь “Карнавалія”

  1. Tyotya_Olya коментує:

    Хлопчик “с лісой” дуже порадував))

      Tyotya_Olya

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук