Карнавалія 2013: все, що не увійшло в попередні пости

Ну і щоб закрити вже тему цьогорічної “Карнавалії” я спеціально почекала поки всі ресурси повикладають свої фотозвіти і хочу показати вам увесь гламур і красу балу, як вони є. Хоча цього року гламуру було якось малувато, все-таки “Карнавалія” уже не та.

Нє-нє. Вишукане панство годували добре.

А от зірок майже не затягли. Ну бо зірки уже читають рагу.лі і знають куда краще не ходити:) А тим хто читають і все одно ходять значить пофіг:) Мімішечки.

Ну або це взагалі ніякі не зірки,  хочеться. Відтак за аналогією до Камалії дівчата тягають з собою титульні стрічечки. Ну да, а то без стрічок ніхто не повірить.

Ще на бал можна вдягнути весільну сукню. Дуже зручно і економно.

А костюм зробити з підручних засобів.

Отакоє.

Ще на балі був показ мод.

І благодійний акціон. Лоти для аукціону підбирали за принципом “На тобі Боже що мені не гоже”. Там такий портрет Кличка, що я переживаю за здоров’я художника у випадку якщо Кличко цей портрет побачить.

Ну і все-таки це був бал, тому – танцюють усі!

Ну і про благодійну складову. Я дивилася онлайн-трансляцію цієї феєрії (і транслювала її частоково сюди), так ті лоти по 1000-3000 гривень ледь розпродавалися, публіці було не до них. І не лише у мене склалося таке враження: “З благодійним аукціоном, який був заявлений фішкою вечора, якось зовсім не склалося. Люд дудлив вино, чоловіки клеїли дівчат. Народ аж ніяк не хотів віддавати власні гроші за унікальні альбоми з «петриківкою» і ляльок ручної роботи.Ведучі вечора ледь-ледь розпродали частину лотів. Максимальна ціна склала аж 3 тисячі гривень. Якщо зважити на кількість хутра, яке на себе натягли окремі«мадами» – зовсім смішна сума. Найбільші ж торги точилися за… косметику від Dior. На «тихому» аукціоні, де було виставлено цей лот, ціни ледь встигали змінюватися“.

Зате за доброю традицією на святкування було витрачено чимало, і спонсорів спонсорів нагнали. А що буде у сухому залишку? Чи не легше займатися благодійністю без усієї цієї помпи? А то виходить як у карикатурі Анджея Млєчко.

фото © absurdu.net, e-motion, tyzhden.ua, tabloid, dusia, mainpeople

4 відповідей “Карнавалія 2013: все, що не увійшло в попередні пости”

 1. Klapphut коментує:

  А шо то за бірюліки на Білик? Ними ж вбити можна під час того ж танцю!

    Klapphut

  • Аня коментує:

   Не факт, шо не вбила)

     Аня

 2. бука-бяка коментує:

  Раскошшшна!!!

  Ну, и я поделюсь: http://img.pravda.com.ua/images/doc/c/1/c1b4efa-7.jpg

    бука-бяка

 3. Пiсть коментує:

  жэнщина в бэлом с черным поясом г-жа Плотникова с Укрпочты?

    Пiсть

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук