Карнавалія 2013: гості

Якщо ви вже прочитали мій прямий репортаж з Карнавалії, то ви в курсі, що цього року подія теж була переповнена духом аристократизму, культури і елітарності з невеликою дрібочкою сузір’я Альфа Центавра. Щоб закріпити це враження, почну показувати вам гостей заходу (все одно за один раз не вийде).

Незважаючи на те, що анонсували суворий контроль за дотриманням дрес-коду – “Це ретро одяг 20-30 років, національний стрій або карнавальний костюм, для жінок  – вечірня, або бальна сукня повної довжини, для чоловіків – смокінг, або військова парадна форма,  краватка, метелик” – нічого такого я не помітила. Тим більше не помітила ніяких карнавальних костюмів. Ну хіба що Ірина Білик прийшла у костюмі Алли Пугачової. Чи то не костюм?

А нохті! Нохті!

А! Ще можно вдягла костюм волохатих цицьок, але в принципі цей образ не дуже вирізняється з її повсякденних.

Не можу розібратися, це “ретро одяг 20-30 років, національний стрій або карнавальний костюм” чи може “смокінг“?

А це?

Коротше кажучи, з дрескодом у нашої еліти як завжди, але і були приємні виключення, щоправда я дуже переживала, щоб ця сукні не лопнула просто під час “Карнавалії”.


Особливо, під час обов’язкового поїдання хлібу, тістечок і інших делікатесів. Ну бали вони такі – просто необхідно гарно пожерти.

Далі буде…

фото © absurdu.net, e-motion.tochka.net

2 відповідей “Карнавалія 2013: гості”

  1. Helga коментує:

    Біличка все страшнішає і страшнішає. навіть Монро виглядає в триста разів краще за неї

      Helga

  2. Понтий коментує:

    аааа… в центре композиции пластиковая кокакола. смешать. но не взбалтывать

      Понтий

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук