Караоке-бар у житловому будинку – розваги по-київськи

Так ніби самого факту існування Григорія Лєпса і його творчості недостатньо для того, щоб змусити страждати ту частину населення, у якої є хоч мінімальне розуміння того, що таке музика, у Києві відкрили ще й караоке-бар названий на GLeps. Можу сказати, що бар повністю виправдовує себе, бо як назвеш, так і попливе, а ви ж знаєте, те, що плаває, це не завжди шось добре:)

На рагу.лі написала дівчина, якій пощастило мешкати в будинку де тепер парує караоке імені Лєпса і я не можу не опублікувати її текст. Звичайно ж разом з гарними фоточками, щоб ви зацінили, які німфи там бувають і що заради радості таких можна і постраждати.

Слово рагулі буде занадто мелодічним у данному випадку! Зграя довбойобів – більш підходяща назва. Справа в тому, що у житловому будинку на вул. Льва Толстого 25 вже впродовж року страждають жители, в тому числі діти та пенсіонери. А все тому що в підвалі (повторюся ЖИТЛОВОЇ) споруди з 16 листопада 2013-го знаходиться триклятий караоке-бар GLeps.

Під такі відомі шлягери як “Рюмка водки на столе”, “А белый лебедь на пруду” мешканці будинку засинають. І під них же прокидаються, коли комусь з неадекватних та надмінних працівників закладу стукне в макітру зробити гучніше задля щастя любих гостей ну десь о 2 годині ночі.

Проблем море з цими виродками.

1. Музика репетує з 8 вечора і до 6 ранку. 7 днів на тиждень. Це чутно до останнього поверху, а уявляєте як на 1 першому живеться. У мене ліжко вібрує від їх колонок.

Ми дзвонимо кожен день адміністраторам і в міліцію, але реакції нуль.

2. Ці таланти побудували терасу торік, але їм стало мало! Незважаючи на заборону всіх інстанцій, вони зараз добудовують зимову терасу. Вона закриває мені два вікна на вулицю повністю + вона знаходиться на комунікаційних трубах будинку.


3. Сморід від їх кухні, де повно тарганів, іде по верхнім поверхам і квартирам.

Ті інтелектуали, яке відпанахали такий заклад взагалі мають мізки? Як з ними боротися, якщо міліція, прокуратура, сан епідем станція, КМДА, ЖКГ, районна адміністрація, апарат виконавчого органу КМДА, адміністрація президента України, міністр внутрішніх справ України, Київгаз, Київводоканал, … і всі інші – відписуються папірцями і на цьому їхні дії закінчуються, а ми мучимося. Є скан всіх цих документів.

Рятуйте!!!!

Додам від себе, хто може допомогти, звертайтеся, контакти дівчини передам. Перефарбували фасад на Саксаганського, може і з баром розберемося.

4 відповідей “Караоке-бар у житловому будинку – розваги по-київськи”

 1. Катря коментує:

  напомнило

    Катря

 2. 93кімната коментує:

  сжечь дотла.

    93кімната

 3. ella24 коментує:

  є одна людина, достатньо відома, юрист -активіст, він вам прессу притягне, мітинг зробить, ціні адекватні. Можу дати контакти.

    ella24

 4. Ганко коментує:

  Чому ви їм на дах не скинете щось важке і палаюче?

    Ганко

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук