Какашка представляє інтереси Януковичів в суді

Ви, мабуть, читали, що Янукович подав в суд на Раду Євросоюзу. Зараз я вас вб’ю наповал одним фактом – у суді їхні інтереси представляє чувак, прізвище якого можна перекласти як “Какашка”!

“Какашка представляє інтереси Януковичів в суді” – оце заголовок!

Золотий Батон, це до речі сайт, де я планую писати про політику, бо рагу.лі це все-таки переважно про шоубізнес і навколосоціальне лайно, а про політику мені хочеться писати трохи менше ніж постійно. Зараз, звичайно, такі часи, що воно тут виглядає досить пристойно, але повірте моєму досвіду, я почуваю себе набагато комфортніше коли пишу тут про туфлі з підборами у вигляді хуїв чи про соски Ганни Герман (окремо від політики), тому для політики буде окреме корито.

Часи йдуть, тренди міняються – http://goldbaton.com.ua/trio-yanukovychiv/

От пам’ятаєте було раніше «Тріо Мареничів», які своїм виконання народних і авторських пісень завоювали всенародну любов? Сьогодні цього гурту вже немає і на манежі зовсім інше кабаре-шоу — «Тріо Януковичів», співають вони, відверто кажучи, хуйово, зате дуже злагоджено. До того ж, які цікаві й наївні їхні пісні!

Як стало відомо, сьогодні всі три Януковичі — старший і два молодших (як би там в суді не переплутали) подали три позови проти Ради Європейського Союзу, жадаючи ануляції рішення про санкції стосовно них. Тих самих санкцій, які заморожують їхнє бабло і статки. А справа в тому, що рішення це абсолютно нелігітимне. На думку «тріо», звичайно. Одного з них взагалі образили до глибин душі (якщо вона у нього є), назвавши «екс-президентом» при живій дружині. Одним словом жахіття.

Ну і найдраматичніший момент. У суді їхні інтереси представляє якийсь T.Beazley. Ми звичайно ж загуглили, але до біографії фігуранта так і не добралися, бо попутно виявилося, що на англійському сленгу «beazley» — «величезна вонюча какашка». Ну ми якось і не сумнівалися.


Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук