І знову бал, і знову відродження традицій інтелігенції

Я впевнена, що ви вже скучили за по-справжньому світськими дамами у чохлах з дешевої тканини, які чомусь стають для них вечірніми сукнями і з тоннами незугарних аксесуарів, підібраними з виключним несмаком. Ну що ж, нещодавно в Києві пройшов черговий бал, тож вам сьогодні буде чим помилуватися.

От я тільки дізналася про “дом культури Фаберже”, як пишу вже про другий захід там проведений. Першим був показ Санатана, а другий, тобто цей, взагалі за заявкою організаторів “відроджує традиції інтелігенції та меценатів столиці”. Оце так відродження!

Не знаю як з відроженням традицій інтелігенції, але на цьому балу точно відродили традицію мексиканських тушканів…

… потворного гостроносого взуття…

…пеньюарів на людях…

…та чудернацьких корсетів оздоблених в курнику.

А ще у тусівці не лише відроджували, а й започатковували нові традиції. Традицію вдягати ботфорти на руки, наприклад.

Традицію бути загадковою і при цьому ненав’язливо рекламувати національні кольори.

Одним словом, ох!

фото (с) mainpeople

7 відповідей “І знову бал, і знову відродження традицій інтелігенції”

 1. Z-Luka коментує:

  Вот я никогда не пойму. КАК? Это теперь мой самый любимый вопрос? Как при наличии такого количества информации можно так одеться? Как можно вообще купить те вещи которые на них одеты? Как при наличии денег можно так себя изуродовать? Кто научил на бомонд носить тяжелую обувь или кожанные перчатки, с условно вечерними нарядами? Кто придумал, что Анюта Гэрман, со своим гипюром это тренд? Кружевные метинки это ЯД, дамы, запомните вы это наконец.
  Свой голос со всеми как отдаю даме в маске, ибо ее комбинезон окончательно и бесповоротно запал в мое сознание. Что это было вообще? Почему так печально….

    Z-Luka

  • Я коментує:

   я тоже подумала что это комбинезон.. присмотрелась – платье

     Я

   • Z-Luka коментує:

    Точно))) Вы правы))) но от жтого не стало легче…

      Z-Luka

 2. vetka коментує:

  Ну где, ну где ЭТИ ЛЮДИ берут подобные одеяния????? покажите мне эти магазины или рынки??? и потом, это всё покупается под наркозом или в шоковом состоянии???

    vetka

 3. Pingvin коментує:

  У тіточки на другому фото такі кумедні ріжки-квіточки

    Pingvin

 4. Pingvin коментує:

  Це що дрескод такий – начепи щось червоне, або хочаб дядька в червоній краватці приведи ( я знов про ту даму у платті -комбінезоні) .

    Pingvin

 5. !? коментує:

  Під час благодійного аукціону були розіграні лоти від партнерів фонду “Серце до Серця”, зокрема сертифікат на сукню від українського модельєра Влади Назік, уікенд на березі Чорного моря від готелю «Аквамарин», сертифікат на майстер-клас із танців від хореографа «PoleArtShow», сертифікати від ресторану «Проходимец» та компанії «Lucky LOOK», прикраса ручної роботи «Ольгин Дар», а також годинник від ювелірного заводу годинників «Київська Русь». Загальна сума зібраних коштів сягнула 9200 грн. Усі кошти від реалізованих квитків передаються на закупівлю медичного обладнання для дітей з вадами слуху, яким фонд “Серце до Серця” системно допомагає з 2006 року.
  то як? 9200 + кошти від реалізованих квитків, чи 9200 і все.
  А просто скинутись вони не могли!?
  Треба така-то сума – скидайтесь!

    !?

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук