Губасте асорті

Ну що, традиційна підбірка картинок на тему “уколів краси”. Хтось мене може звинуватити у тому, що я роблю це за гроші (ще б пак! Така реклама!), але насправді все це абсолютно на соціальних засадах з гуманітарних міркувань.

Гадаєте, невдале фото? Ні)

Оххххх.

фото © mainpeople.com

8 відповідей “Губасте асорті”

 1. Ната коментує:

  Ой, бля! Втішає тільки те, що з часом гіалуронова кислота розійдеться і може за той час до губошльопів дійде, як це жахливо виглядає… і більше вони не будуть повторювати.

    Ната

  • Вікторія коментує:

   ФІГУШКІ ТАМ.

     Вікторія

 2. olga коментує:

  Боже, нащо ж жінки себе так потворять! Страшно дивитися.

    olga

  • moriko коментує:

   баби дури бо, алет не всi ))

     moriko

 3. Irma коментує:

  Ева(если, конечно это ты на фото 10), что ты с собой делаешь??? Начала еще в карин этим баловаться – и так и продолжаешь…

    Irma

 4. Дараган коментує:

  Дорогая Мармулетка! Спасибо Вам за то, что пытаетесь своими публикациями предостеречь молодежь! Я была в полуобмороке, увидев в летнем номере довольно известного гламурного журнала “10 дел, которые нужно сделать в июле” – дело номер один – сделать укол красоты, “чтобы твои губки…бла-бла-бла…”

    Дараган

 5. Oka коментує:

  Интересно, а после того, как Точтовкололи рассосется, губени обвиснут сдувшимися воздушными шариками? А чтобы заполнить освободившийся объем потребуется ли еще больше Тогочтовкалывают? И так до бесконечности?

    Oka

 6. Вікторія коментує:

  ОСТАННЯ ФОТКА – БІЛО-ГОЛУБИЙ НІЧНИЙ МЕТЕЛИК. сум і горе…
  Цих уродін реально наче шлагбаумом по губах били. хай почастіше публікуються їхні фотографії, й у всіх ЗМІ, щоб було видно, яка то “краса”. гівнососки гломурні. спеціально для відкачування гімна.

    Вікторія

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук