Гламурес віайпі преміум-клас царський сіті різорт

Блядь, ну тільки у нас можуть назвати звичайний спортклуб “Tsarsky city resort”. Царський! Не вистачає слів “гламур”, “віайпі” і “преміум-клас”. Ну не можуть наші свійські персонажі навіть спортом займатися просто і без виєбонів. І це, в принципі, дуже видно з перформенсів, які влаштували на відкритті. Да-да, саме тьолок в пір’ї в першу чергу очікуєш побачити в спортклубі.


Я, звичайно ж, пішла на сайт чого дивовижного дива і мені стало зрозуміло, що сайт робили теж не для простих людей, щедро збагативши його такими лінгвістичними конструкціями, які в нормальному житті зустрінеш нечасто. От, наприклад, “спортивно-оздоровительный и развлекательный комплекс “TSARSKY CITY RESORT” приглашает к сотрудничеству Мастера ногтевого сервиса” – я не впевнена, що кожна манікюрщиця зрозуміє, що це вакансія для неї.

Йдемо далі “TSARSKY CITY RESORT — комплекс, призванный перенести представление об отдыхе и уходе за собой на новую ступень и создать новый стиль жизни, который совсем скоро станет неотъемлемой частью облика главных центров притяжения деловой и культурной элиты“.

Оце “неотъемлемой частью облика главных центров притяжения” – вони взагалі читали що там написано. Це шо значить? У мене, якщо що, дві вищі освіти, але навіть вони не допомагають мені знайти бодай мінімальний сенс в цій словесній масі.

І це я навіть не згадую про манеру писати назву закладу капс-локом. Ну царськість вона така, зобов’язує.

Все, більше писати не буду, можете самі зайти подивитися, але на кожній сторінці там епітети “унікальний”, “єдиний в Європі” і так далі. Одразу видно, що без цього ніяк.

А тепер про публіку, яку запросили на відкриття, а тому, очевидно, хочуть бачити серед клієнтів. Отже, якщо ви хочете побачити всю цю фауну наживо, ставайте членом клубу. Вважайте, що це безкоштовна реклама з боку рагу.лів.

Бідна жінка, ніхто її не попередив, що навіть якщо влазиш в ботфорти, зайве тіло при цьому нікуди не дівається, а нависає над ними.

Місцевий чемпіон з боксу, як я бачу, у них вже є. Якщо я не помиляюся це сукня задизайнена Андре Таном (виправте мене, якщо що). Одразу видно як він не любить жінок.

Кульбаба не приховує, що ходитиме сюда за новим пресом.

Маша Цуканова і шопопало.

Хоча не вона єдина.

Які лююди!

Ще хочеться відмітити тренерів. Чоловіки чомусь були топлес. Хм.

Типу “дивіться, яке в мене деформоване тіло, таке ж я можу зліпити і з вашого”. Мені такі конструкції нагадуються радше “людину-слона”, аніж здорову спортивну людину.

Але еліта є еліта, там грають за якимись своїми правилами.

фото (с) bestin.ua, mainpeople


Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук