Гламур для клоунів

Чи-то на мобільний, чи-то в пошту впав спам про те, щоб я поспішала купити подарунок до 14 лютого від самої Жанет фон Клінген. Пропустити таке ім’я важко (особливо зважаючи на те, що я про неї вже писала) тож я зайшла подивитися на потенційні подарунки.

Знаєте, якщо святкувати 14 лютого з клоуном Бімом і Бомом, то вони точно будуть в захваті.

Якщо ж по суті, то форма сама по собі (якою вигадливою вона не була) аж ніяк не зможе приховати відсутності хисту.

Пані Жаннет важко зупинити у її пошуку форм. Коли вона відходить від відверто костюмних образів, які шила, здається, для якогось низькопробного варіанту “Сімейки Адамсів”, то виходить не менш карикатурно. Особливо зважаючи на те, що в хід йдуть усі засоби: і без того перенасичена сукня доповнюється рукавичками, зачіскою, оздобленням на взутті, інтер’єром і неприродністю пози моделі. Я вже не кажу про невміння поєднувати навіть 2 кольори.

“Аксесуари наше все” за версією фон Клінген. Дістала звідкись потворні гондоноподібні рукавички, то треба їх врівноважити незрозумілого походження сірою хуйнею ну шиї моделі. І все. Гармонія.

Яким би оздобленим і яскравим не було вбрання, обов’язково треба ще до нього додати гіпюрні рукавички.

А коли ще оточити все це ліпниною, то у тих, хто побачить рекламні фото одразу відбудється естетичний оргазм. Не відбувся? У вас просто немає смаку, ви не розумієтеся на прекрасному.

А ще поки писала, знайшла фото з відкриття бутіка дизайнерки. Все було по-багатому, по-європейськи. Карети…

Коні…

Показ мод. От же ж жаль, що на показі треба все показувати як є і не зафотошопиш, і ліпнини у якості оздоблення немає. Тільки й залишається, що демонструвати синюшні руки з першими ознаками трупного задубіння.

ГлОмур.

фото © topclub.ua, jannetvonklingen.com


Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 3]

Напишіть відгук