Фільм Олексія Залевського

Їбала жаба гадюку.

Це композиція з нового фільму Олексія Залевського. Я про нього і не писала б, бо все в стилі дизайнера Олексія, очі витікають на стіл від одного лише перегляду трейлера…

…але як же мене вхарило розмноження в геометричній прогресії інформації про “номинации на пять наград Лондонского международного фестиваля кинопроизводителей мирового кино и две награды – за лучшую режиссуру и лучшую музыку к фильму”.

Одним словом, я пішла почитати, що ж це за “International Filmmaker Festival of World Cinema”, бо я не люблю коли інформацію про наші міжнародні перемоги можна знайти виключно в українськомовних джерелах (а це дуже легко перевіряється). Причому ну ок, про Залевського іноземні джерела могли б і не писати, але про таку визначну подію як “Festival of World Cinema” мали б.

Що вам сказати, масштабність події на рівні “Хацапетівський конкурс талантів”. Якщо вже дізнаєшся про існування цього кінофесту, то не отримати там нагороду дуже важко – її можна давати вже за те, що ти в курсі, що є така подія.

Сайт кінофестивалю дуже промовистий, неможливо навіть подивитися історію попередніх років, а гугл при пошуку видає, наприклад, такі результати як “Svt And Azithromycin. Order one pill of antibotics of azithromycin“, що теж промовисто.

Але слава про міжнародну перемогу шириться українськомовними ресурсами. Так ніби від цього цей “фільм” стане кращим.

Ви можете звинуватити мене в тому, що я бачила лише трейлер. Я посперечаюся: тухле яйце можна і по запаху розпізнати. Втім, для очистки совісті я попросила поділитися враженнями від шедевру свого друга, якому не пощастило бачити його повністю. Далі просто цитую: “Шашлик із шаблонів у найгіршому їх виконанні. По суті, це міг бути просто хуйовий відеокліп, але чомусь його розтягнули на години. Інквізиція могла б катувати людей, змушуючи їх переглядати це кіно знову і знову. Я б здався після першого перегляду”.

1 відповідь “Фільм Олексія Залевського”

  1. Dude коментує:

    На первом фото – и не жаба, и не гадюка. По сюжету танца это ОПАРЫШИ!!!!!!!

      Dude

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук