Фешнвік: гіпножаба і всі-всі-всі

Нє, все-таки гості фешнвіку такі прекрасні, що, розглядаючи їх, про моду геть забуваєш. Ну просто тобі гіпножаба.

Не знаю, що найшло на Монро, але скидається на те, що вона знімається в якійсь дуже артхаузній версії Гаррі Поттера і прийшла зі зйомок не міняючи костюм. А що, українська інтерпретація могла б бути досить цікавою.

Сергій Пастух нарешті засяяв на українському, а не просто на львівському тижні моди. Причому виглядав він неймовірно блякло, як якась полиняла кицька.

Не те що раніше! Раніше міг претендувати на цілого лошака!

Навіть так краще, щоб ви повністю прониклися.

Санатан теж шось не потішив. “Ядєрная пиль”, не більше.

Зате Поярков як завжди виправдав часточку “ярко” у своєму прізвищі. Ну а що, сюртук з золотим гаптуванням дуже пасує до манери неадекватно паркуватися.

Що б там не було, але я вже встигла полюбити подружжя Дюденків. Мені здається, що спілкування з ними може абсолютно спокійно замінити лсд (звісно тільки для тих, хто лсд взагалі приймає).

Оксі спробувала бути патріотичною (стрічечки), при чому не забувши продовшити декольте ледь не до пупа.

Причому не раз.

Ну це, взагалі, загальний тренд фешн віку. Навіть Маша-c’mon Vogue відзначилася. І головне, що прозорість не рятує. Погодьтесь Машині горошки виглядають ну дуже сумно на фоні лсдешного Дюденка.

А оце вже веселіше.

Ну і ще ось вам різного психоделу.

Далі буде щоб ви не сумнівались.

фото © mainpeople, e-motion, tabloid

6 відповідей “Фешнвік: гіпножаба і всі-всі-всі”

 1. Карина коментує:

  а тут иногда думаешь,как с хвостиком выйти на улицу:)))хвостик,а смысле,причёска такая!судя по этим персонажам можно не думать вообще,люди живут без мозгов,без зеркала)))прочь условности,взула та забула:)))

    Карина

 2. охохо коментує:

  Немного смутил тот факт, что у Маши из-за оптической иллюзии, пупок уполз на бок))))ему наверное стало стыдно и он не хотел фотографироваться.

    охохо

 3. Хохлушка коментує:

  Стало интересно,кто такие Д.денки. Спросиоа Гугль,он отправил на их сайт,нажала на кнопочку Светская жизнь и залипла. От это мощааааааа!!!!!!

    Хохлушка

  • Людмилка коментує:

   пара Дюденок виглядає дуже гармонічно, складається враження, що вони кохають один одного (в прямому(духовно) і переносному(фізично) смислі цього слова). Купляють або шиють шмаття у швачки лайми вайкуле і леді-кака, бо як інакше пояснити ДЕ вони таке дістають???
   вони прикольні, але пиздець

     Людмилка

 4. ЮЮ коментує:

  аааа Пастух губи здув!!!
  А Каріну розчесав би хто

    ЮЮ

  • Валера коментує:

   вообще-то она Каролина(Рагулина), стыдно не знать. автор слов “комбинзон”, и “принадлежено”

     Валера

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук