Дизайнер дірок

Помню, мне поручили связать трусики под ажурное льняное платье. Ещё не совсем разбирая схему вязания, они вышли достаточно дырявые. Руководительницы других кружков сбежались посмотреть и восторженно обсудить мой шедевр. Времени на переделку не оставалось, и моё детище повезли на показ. Я боялась, что ни одна манекенщица не согласится выйти в ажурном платье, да ещё и в прозрачном белье. Всё-таки нашлась отважная модель, которая после показа в них и убежала. Из всей коллекции домой не вернулся именно мой шедевр“.

Так почався творчий шлях изайнера, про якого я сьогодні пишу. Знаєте, багата все-таки Україна на таланти, нічого не скажеш.Не кожен зможе настільки вирости почавши всього-навсього з якихось там дірявих трусів. Тепер дівчина творить і створюєще багато чого дірявого. І на це варто подивитися.

А ще можна в’язати скатертину для того, щоб накривати, наприклад, телевізор, а потім зробити з неї цілу сукню (?). А якщо недостатньо ниток, щоб дов’язати кофту, то можна просто величину найбільшої дірку намагатися якось компенсувати пушком.

А взагалі-то моя улюблена модель оця. Це ж треба, яка талановита дівчина! Зуміла зв’язати светра зі стрінгів. З отих самих, що вилазять з джинсів на попередньому фото.

Між  іншим це позує сама дизайнерка. Ось іще кілька кадрів з нею.

 

фото © a-reznikova.com.ua


Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук