Донецькі дня моди. Асорті. Частина 1.

Одразу прошу вибачення у людей з слабкою психікою, але я все-таки передивилася фотозвіти з Донецьких днів моди і хочу викласти тут підбірку найкращих образів. Їх буде багато, але це і дуже добре. Поясню чому  – по-перше, ви побачите, якою безмежною буває фантазія вітчизняних дизайнерів (і запрошених з близького зарубіжжя гостей); по-друге, впевнена, що з засилля комплектів ви зможете підібрати собі шось до смаку.

Я от, наприклад, схиляюся до того, шоб придбати собі цей комплект. Це водночас і дуже діловий ансамбль – блуза, краватка і, з іншого боку, комплект зовсім не нудний – панталони, що потужно обліплюють ноги, помітно оживляють образ. Окрім того, капелюх! З таким капелюхом залишитися непоміченою просто не буде шансів! Мрія!

Взагалі, що я люблю у вітчизняній моді, так це те, що там завжди є багато усього “веселенького”, причому настільки, що дибки стає не лише волосся, але й самі сукні, які демонструють на подіумі.

Ще тішить те, що багато моделей виглядати так, ніби зійшли зі сторінок журналів “Колгоспниця” зразка 70-80 років. Пам’ятаєте, там завжди всередині були зразки для викрійок, вишивання чи в’язання. Ну от!

Причому дазийни такі, що треба мати ідеальну фігуру, щоб цими дизайнами її не зіпсувати. Хоча кому я брешу, ідеальна фігура не допоможе.

Ну, наприклад, у вас акуратний животик? Нічого, дизайни українських майстрів допоможуть зімітувати ожиріння. І це я навіть не починаю говорити про кольори чи комплектування (іншого слова й не підбереш) образу.

Яке там комплектування! Кофта і взуття поєднуються за кольором? Додайте яскравого кольору деталь і образ готовий. Український color blocking.

Ну і звичайно не можна позбавляти українських жінок можливості вчергове продемонструвати, що вони за те, щоб в жінках не залишалося ніяких загадок. Принаймні візуальних.

Дизайнера колись знудило вінегретом і він надихнувся.

Ну і звичайно декору ніколи не буває замало.

А тепер покажу вам мою улюблену колекцію (перший одраз якраз з неї). Колекція про коней і людей. Точніше людей, які люблять коней. Хоча крім чобіт і кінської збруї про це мало що нагадує.

От, наприклад, ця дама. Я не знаю, що хотіла сказати дизайнерка, бо плащ виглядає так, ніби під ним нічого немає (і чоботи це тільки підкреслюють). На коні не поїздиш. Хоча це як подивитися.

Очевидно, що амбіції дизайнерки затьмарили здоровий глузд, тому вона шила шила шила все підряд, а потім не знала як це скомплектувати. Вийшло десь отак.

Одним слово, гарна колекція. Красива. І дійсно про коней.

Богиня іподрому! Йоу!

Втім незважаючи на агресивний секс, романтиці на подіумі теж було достатньо місця.

Ось, наприклад, надзвичайно ніжна сукні пошита, здається, за парашуту. Нє, не пошита, дівчину просто загорнули в парашут та й все.

 А ось дуже драматичний образ. Іде дама і на обличчі уся палітра переживань з приводу того, що їй довелося на себе вдягнути.

А це однозначно якась подружка нареченої, зловила букета і вдягнула його собі на голову. Краса!

Одним словом, готуйтеся, далі буде…

 

5 відповідей “Донецькі дня моди. Асорті. Частина 1.”

 1. Ната коментує:

  При перегляді всього цього різнобарв’я в мене тільки й виривалася фраза “Йоб тваю мать!” А мене не так легко вразити, бо регулярно читаю РАГУ.ЛІ.
  Так що це однозначно успіх!!!

    Ната

 2. brivazeme коментує:

  Який парашут витримає таку ногу? Мабуть, гальмівний для винищувача?

    brivazeme

 3. Молоко коментує:

  некоторые модели очень даже ок, так что не всё потеряно.

    Молоко

 4. Zafira коментує:

  Парашют надягнула переможниця шоу Холостяк. Щось вона ростовстіла.
  Але перша модель – це головний лук Донеччини!

  Давно так не сміялася, не думала, що десь таке може ходити подіумом

    Zafira

 5. Кубіта коментує:

  Основою колекції стали весняно-літні залишки з хмельницького речового базару. На скору руку склепані гімноаксесуари покликані були надати їм дизайнерського шарму.

    Кубіта

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук