Для наших зірок Хелоуін – сувора буденність

Знаєте, навіть наші “зірки” уже змирилися з думкою про те, що вони і так круглий рік вдягаються так ніби у нас Хелоуін щодня, тож на справжній Хелоуін, вони навіть не намагалися зімітувати намагання відповідати темі свята. Ну звичайно, якщо страхітливі вульгарні вбрання стали стилем життя, важко від них відмовитися в єдиний день, коли це виправдано. Якщо ви не зрозуміли, то на цьому фото Оксі теж у тематичному костюмі, хоча мені здається, що вона просто вдягла якусь з концертних суконь, принаймні судячи з довжини вбрання.

Співачки ротом очікувано прийшли у костюмах співачок ротом.

Саша Кривошапко вирішив нагадати про себе, причому молодець, написав ім’я, бо величина його імені ну фоні усього нашого шоубізу настільки  жалюгідна, що дійсно треба нагадувати ім’я. І ще варто було б дописати, що він співак, а не чувак, який півтора роки влаштовував реаліті-шоу зі своїх стосунків.

Пасинок Семенюк-Самсоненко (ну не заслужив цей чувак іншого імені, бо з досягнень у нього хіба що коротенькі замітки у таблоїдах про те, з ким він зараз спить) прийшов у костюм “чувак і двє тьоли”.

Ось дівчата теж вирішили прийти без костюмів.

Але не всі обмежилися звичними образами. Дуже потішив (у хорошому сенсі цього слова) Артур Боссо. Він міг би теж вдягнути свої старі комцертні костюми, але розродився ніфіговим креативом. Респект!

Далі, звичайно, сумніше. Телеведуча, намагадалася створити якийсь оригінальний образ, а вийшов все одно костюм ведучої затрапезного телеканалу, причому з типовим для таких телеканалів “вдалим” макіяжем.

Дівчата мабуть хотіли зобразити шось середнє між “Аватаром” і “Русалонькою”

Але з огляду на те, що показував на останньому тижні моди Залевський (який теж живе в постійному Хелоуіні), вийшла “модель Залевського”.

Дракула у наших місцинах зовсім занепав( У нас же скрізь “блакитна” кров, бг.

Ну і цар і Бог вечірки. Це віртуоз, дивлячись на якого не зрозумієш, він всерйоз чи це все-таки костюм.

фото © glamurchik.tochka.net, mainpeople

6 відповідей “Для наших зірок Хелоуін – сувора буденність”

 1. Вікторія коментує:

  рудніцка синя справа від оксі. оксі не знає, що жінка з відкритим ротом виглядає по-дурному в 99% зі 100.

    Вікторія

 2. Dirk Diggler коментує:

  костюм “чувак і двє тьоли”. не поганий такий косцюмчик, якщо відкинути зайве“чувак”, то і я б від такого не відмовився б.

    Dirk Diggler

 3. Витал коментує:

  на останньому фото дирехтор аватарiв. Уявляю його в домашнiх чоловiчих справах, тiпа дружина каже: -Вова, прибий менiполочку для iкон!
  А вiн так, я к на цьому фото: – мммм, я не такий, я брутальний мущщина

    Витал

  • Dirk Diggler коментує:

   ні це нє ділєхтор, це їх сутенер.

     Dirk Diggler

   • Вікторія коментує:

    + 1000!

      Вікторія

 4. Ганко коментує:

  Ведуча затрапезного каналу наче вимазала пику в пилюці

    Ганко

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук