Дівчина місяця

Вчора у столичному клубі прости-Господи “Індіго” вибрали дівчину місяця. Як ви розумієте, зараз місяць грудень, тож відомроженість дівчат, мені здається, мала б бути вирішальним фактором. Навіть не знаю, як їм це вдалося зробити, бо дівчата усі були як на підбір.

І це, скажу вам, навіть не конкурсантки, а просто go-go. Конкурсантки хоч і виходили в купальниках, але все ж здебільшого були більш одягнені, навіть іноді занадто.

Настільки занадто, що у деяких з дівчат здавалося на перший погляд не було шиї.

Елегантно як рояль.

Як ви побачили, на задньому плані наш адепт краси у всіх проявах, який був співведучим шоу. Напарниця у нього була теж що треба. Гадаю, Санатан вдягнув її у свій же дизайн, бо таку красу не кожному дано створити!

Тож, як ви розумієте, з такими ведучими переможниця дійсно була кращою з кращих.

Ще хочеться відмітити деяких з зірок, що виступали на цьому святі всепереможної краси. Це гурт “Декольте” і вони вчергове довели, що не здогаються про значення слова “декольте”, бо акцент роблять на зовсім іншому.

Хоча…

фото (с) e-motion

2 відповідей “Дівчина місяця”

 1. Володя коментує:

  Не, ну чьо, есть девочкі сімпатічні.

    Володя

 2. Людмилка коментує:

  Сатана…. воно відростило бороду! і так страшне як чорт, так ще і…
  а ще на тому фото, де воно з дівчиною-співвідучою, у мене склалось враження, що вони фоткались у ванній кімнаті на фоні мущщини в ванній))) типу “дивіться, якийсь бовдур приймає ванну в костюмі”

    Людмилка

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук