Дівчата з губами

Сьогодні традиційна підбірка дівчат з альтернативною модифікацією рота вийшла особливо вдалою. Хоча не мені судити.

Жаль, що більшість з цих дівуль не розуміє, що за такий результат, як у них на тому місці, де у нормальних людей зазвичай рот, платити гроші – нонсенс. Наступного разу раджу піти на пасіку, бо тоді ефект “бджоли покусали” хоч матиме природнє підгрунтя.

Йоу! Все-таки, бджоли правильний варіант. Після їхніх укусів ви матимете вигляд, який викликає співчуття, а отже, можливо, у когось з’явиться бажання дати вам бабло. А от з моською “мені воняяяяяє” жоден спонсор не наважиться підійти в зону, у межах якої можна подумати, що воняє від нього.

Я так розумію, що зараз тренд у тому, щоб неприродність усіх “удосконалених” елементів, хай то будуть вії чи губи, має бути видно неозброєним оком. І в цьому є плюс. Видно, що до грудей ще справа не дійшла.

Ви не вірили, що “вагіна дентата” існує? Існує!

Думаєте, що хлопець щиро посміхається? Насправді у його очах просто читається прохання про врятунок. Чому?

А ось чому! Гуманоїди серед нас.

А ось цю даму я побачила і подумала, що просто невдалий кадр.

А виявляється у неї просто така дивна манера позувати, крутячи невибагливі кнедлики з губів.

Хоча що так, кнедлики крутять навіть ті, кому по суті й немає з чого їх крутити.

Одним словом, насолоджуйтесь красою.

фото © mainpeople

7 відповідей “Дівчата з губами”

 1. ST коментує:

  що ви збиткуєтесь з дівчат? для них ці губи за відсутністю мозку – єдиний засіб для існування, задовольняти кожен день спонсорів це вам не коники з чогось там ліпити, тому і доводиться робити такий ось апгрейд, щоб не перенапружувати м’язи рота, інакше є ризик що через деякий час в них буде видовжена форма обличчя, то краще вже з такими губами…

    ST

 2. Ljalja-Olja коментує:

  чорна тьотя на чорно-білій фото доставила: таки “разлет бровей”! Про вираз морди я взагалі мовчу.
  жахжахжах

    Ljalja-Olja

 3. Вікторія коментує:

  мармулетко, Ви – сенс і наповнення мого кожного гарного дня! Спасибі Вам велике! Хочеться жити від Вашого сайту, бо в мене виникає переконання, що після кожного критичного посту ми будемо жити не в Концептуальній-Україні, придуманій єлітою, а в Обєктивній Україні, яка має смак і почуття міри, заховане в народній культурі. і тому хочеться жити.

    Вікторія

  • Marmuletka коментує:

   *розплакалась*
   Ну насправді, якщо серйозніше, то дуже приємно:)

     Marmuletka

 4. Вікторія коментує:

  про єліту та її моральні принципи – окрема тема. Ви її розкриваєте однозначно краще, ніж я. хоча, тріпоче в мене надія, якщо здіагностувати медійні публічні висловлювання т.зв. “еліти”, то можна поставити не один діагноз.

    Вікторія

 5. Вікторія коментує:

  спасибі за сцилочку на текст А. Лоран: я якраз завершила його аналіз. ще в мене в колекції є багато цікавого, яке я почерпнула прямо з Вашого сайту. збираю, так би мовити, цікавий матеріал, від відверто психотичних нападів до доволі пристойних реакцій.

    Вікторія

 6. olyasha коментує:

  Особливо актуально сьогоні – в День Пасічника!

    olyasha

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук