Діва на підборах

Давно мрію зняти фільм про дівчат на височезних підборах і про те, як це виглядає збоку. Поки що не відзняла, тоже доводиться ділитися чужим відео знайденим у фейсбуці. Дійсно, просто діва.

Відео © Csongi Frm

13 відповідей “Діва на підборах”

 1. Ксенія коментує:

  Це йєті!

    Ксенія

 2. Бабоненависник коментує:

  С каго ржете бабы-дыры? Да вы все так выглядите на каблуках выше 5 см! Спина скосоебенная, жопа торчит уткой – и шагает и думает, шо она крысавица и все щас будем у ее ног! Да вы в кроссовках намного сыксуальнее выглядите, чем на смешнючих туфлях, особенно на платформе. И те дуры шо сымали такие же конченные идиотки – сами блять небось в каблучищах спят, а с дугих ржут. Девки – вы все дуры и идиотки – морды накрясят, сиськи обтянут, каблуки понапяливают – будте порпоще! Смотреть на вас тошно! Уродки вы все!

    Бабоненависник

 3. Helga коментує:

  блін, ну не вмієш носити високі підбори – то не берись, йопт у мене от пласкостопість, і мені страшно боляче на високих підборах ходити, тому я не мучу свої ноги і не смішу оточуючих

    Helga

 4. Палкийприхильниксанатана коментує:

  Я часто бачу, як дівчата ходять на скособочених розхитаних підборах. Це жесть. Раз спостерігала в метро за дівою, яка взагалі коли ішла на підбори не наступала, натурально ішла на носочках,як балерина. Мені їх щиро жаль. Купують дешеві неякісні незручні туфлі, ходять у них по місту, стоять на них у транспорті. Це ж натуральна тортура для ніг. І заради чого?

    Палкийприхильниксанатана

 5. тихий коментує:

  ” їбануца, туфлі гнуца!!!!”(с) ))))))вибачаюсь за плагіат—не втримався)))))

    тихий

 6. Мартин коментує:

  а мені її шкода

    Мартин

 7. Аня коментує:

  Як же смішно….я б вже босою додому дійшла… Мені цікаво вона довго в них по світу ходила?)))

    Аня

 8. Вика коментує:

  Как-то совсем не смешно было на это смотреть. Глупая, но жалко ее, ноги ж так поломать можно. Она хоть домой дошла? Я б на месте тех, кто снимал, предложила бы подвезти.

    Вика

  • booka коментує:

   тільки що подивилась відео – дійсно, а чого ржать в машині було, а не запропонувати підвезти? Дурна дитина напевно всі ноги повикручувала – згадайте себе у 15

     booka

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук