День Пробкостояння

Сьогодні у Києві святкують День Пробкостояння.


У ці години у Київі з надзвичайним успіхом проходить щорічний День Пробкостояння, який за традицією припадає на день, коли випадає перший сніг. Тисячі киян і гостей міста вивели свої автомобілі на дороги столиці, щоб зустріти цей день разом.
Цей день має свої традиційні розваги і ритуали. Водії розмітають машини з-під снігу, радісно сигналять усім навколо в пробці та з радістю виїжджають на перехрестя на червоний сигнал світлофору, адже головна ідея свята – утримати пробки в столиці як найдовше.
Навіть працівники ДАІ виглядають збудженими і по-святковому вбраними. Зі свіжим рум’янцем на величезних мордяках і святково відполірованими жезлами та кокардами, вони сяють, наче нова копійка.
Василь, водій ДЕУ Ланоса: “Ну як… Якось спеціально не готувався. Ну, хіба кольоса на міняв на зімні. Бо так воно веселіше… Більше шансів, шо не пропущу празніка. І не пропустив. Тільки виїхав, як в свого кєнта Колю… у нього “копєйка” біла, так от Колі в двері влетів на перекрьотскє! Так ми пробку ше зранку создалі – до сіх пор не можуть наз розцепити. І ГАІшнікі нікак не доїдуть бо пробки!
Старожили кажуть, що це одне з наймасовіших святкувань за останні роки. І не в останню чергу це сталося завдяки Київській міській держадміністрації, яка з року в рік дуже відповідально готується до цього свята.
О. Попов, голова Київміськдержадміністрації: “Ми ще зранку заховали усю техніку, щоб не заважати людям святкувати, де-не-де випустили на шляхи двірників, щоб вони лопатами кидали сніг з тротуарів на проїжджу частину прямо під колеса. Водії не перестають тішитися і сигналити нашим комунальникам. Як завжди місто виявилося готове до такого свята.
То ж, якщо ви ще у офісі чи дома, і у вас є чотириколісний друг, то ви ще встигнете приєднатися до святкувань і випити чарочку-другу з сусідом по пробці на радість засніженим ДАІшникам.

З вами був журналіст Олександр Гальмо

фото © censor


Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук