C’mon Vogue! – фотозвіт. Частина 2.

Гадаю, ви переконалися, що у випадку з вітчизняними тусовщиками слова “бомонд” і “еліта” перетворюється на назву хвороби, яка перетікаю в цілу епідемію. Втім це не привід зупиняти спостереження і я пропоную вам переглянути другу порцію фото з колгоспної вечірки у Vogue Cafe.

Юлія Магдич – одна з моїх фавориток цього вечора – від одного погляду на неї мігрень на піввечора забезпечена. Та у неї і самої голова болить, хоч як “елегантно” вона не намагається це приховати.

Чорна білизна під відверто світлою прозорою блузкою- це сильно. Але Айсіна, мабуть, просто так намагалася урівноважити вбрання з хутряною накидкою.

Хохлома теж не оминула цю вечірку. Причому оці всі візерунки, намисто і стрічка дуже зворушливо виглядають у комплекті з взуттям. Ну але дівчина вирішила, що якщо по кольору все окей, то і взагалі все окей.

Оля Полякова навіщось запхала собі у сукню ззаду пакети для сміття. Ну чи може то просто пакети для того, щоб забрати фуршетну їжу з собою?

Необроблений гламур. У чистому вигляді.

Оцей комплект мене дещо налякав, маю надію, що під плащем все-таки щось є. Чи у нас є заявка на вітчизняну Діту фон Тіз?

На місці цієї дами вуаль я б зробила набагато темнішою, а так всі знають, що це саме вона так бездарно використала кілометри не дуже красивої тканини, щоб пошити ще потворнішу сукню.

Як я й казала, пенсіонерки з бульвару Шевченка підтягуються у це кодло гламуру і вогу. Зверніть увагу на гіпюрний топ. Діта фон Тіз нервово палить…

А тепер психодел!

Андре Тан потішив непоєднуваними аксесуарами, не кажучи вже про те, що гудзик на животі здається тримається з останніх сил. Все як і належно дизайнерові.

Бомонд з сусідньої країни продемонстрував, що українське колгопсне коріння ніхто не забув.

Одним словом, чекаю на нові вечірки з Le Kolgospe. Маю надію, що вони триматимуть заявлений рівень.

фото (с) zefir, vogue, mainpeople

 

4 відповідей “C’mon Vogue! – фотозвіт. Частина 2.”

 1. narvana коментує:

  От всі дивуються, як люди можуть використовувати таке бабло так бездарно. А я кажу, що нічого дивного – випустіть зараз середньостатистичну Оксану із забиченого села сумської області на таку вечірку і дайте їй грошей. Вийде те саме. Це ж усе такі оксани, що вчора порали поросят, а сьогодні пішли на свадьбу (тобто, на гламурну вечірку).
  Тож і убралися у все найдорожче, що змогли дістати, і Діта їм стара і нецікава. Цікавіше , як завжди – нажертися безплатно на фуршетіку.

    narvana

 2. Юлія коментує:

  У меня еще один вопрос, хотя я живу в Киеве, там же, где открылось заведение – неужели настолько холодно, что обязательно нужно на себя шубу напялить?
  Про представленные в посте фотографии и сказать нечего – красота!

    Юлія

 3. Khristi коментує:

  Трио в шубейках и белом пальто, мне кажется, нормальные девахи – без вагиногуб и адского макияжа. Остальные – пациенты…

    Khristi

 4. Фендерович коментує:

  Та тут не так колгоспне коріння як євбазівське.

    Фендерович

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук