C’mon Vogue! – фотозвіт

Все-таки добре, що в Києві відкрили Vogue Cafe. Це ж треба, вони вже першою вечіркою сковирнули такий пласт гламуру, що не на кожній “міс Україні” стільки побачиш. Правда, не дуже зрозуміло, чому кафе називається саме Vogue, а не, наприклад, Kolgosp. Мені здається, що якби доярок з якогось Червоного дишла запросили на гламурну тусівку, то вони якраз би десь так і вдяглися.

Власне інвестор проекту і подала приклад. З образу видно, що їй насправді хотілося б відкрити недорогий бордель (хоча… кхм) і бути там головною “мадемуазель”, інакше цей розкішний образ і віковий макіяж я пояснити не можу. А їй же всього 26 (+/- 1) років…

Традицію “борделю” продовжила Ольга Альонова. Коли я її побачила, я навіть подумала, що на відкритті закладу був тематичний дрес-код “ченці і повії”. Зате не можу не відмітити як виграшно плямиста шуба відтінює чорне коріння натурально світлого волосся.

Ана Варава традиційно не підвела.

Одним словом, гламуру в усіх проявах вистачало.

Дехто в гонитві за гламуром вдягав на себе ну геть незрозумілі конструкції.

Мені це пальто нагадало “костюм товстуна”. Принаймні здалеку виникає саме таке враження. Голова при цьому виглядає мікроскопічно маленькою і таким чином виправдовує такий дивний вибір.

А загалом деякі образи були ну дуже продумані. Настільки, що я майже повірила у міжгалактичність заходу, адже склалося повне враження, що до кафе навіть гуманоїди завітали.

Або ось який гарний капелюх. Якби був дощ і у кафе раптом потік дах, гостям було б де заховатися.

Хороша вечірка вийшла, її б можна було назвати “Бабло ну ніяк не вплаває на смак”.

І головне, що кафе недалеко від метро!

З метою збереження вашої психіки, другу половину фото ви побачите за кілька годин. Даю вам час перевести дух.

фото © bestin, geometria, zefir, mainpeople

23 відповідей “C’mon Vogue! – фотозвіт”

 1. Вікторія коментує:

  АБО я тут бачу дуже схожу людину з голубим “брульянтом” на пальці, або ж це моя знайома. Загалом це, мабуть, тематична вечірка для папіків-геронтофілів, бо всі запрошені раптом зістарили обличчя, навіть Анна Варава виглядає на 45…

    Вікторія

 2. Людмилка коментує:

  фотка Анни Варави виглядає так, ніби хтось навирізав з різних фоток частини тіла і зліпив до кучі! Голова здоровенна, тіло малесеньке )))
  фото 4 дует “прапор України”. дама так поспішала, що або забула вимити волосся, або не встигла його висушити. а може то так треба????
  а взагалі всі оці сєлєбріті виглядають наче вдягались за принципом “я одену всё лучшее сразу!”. я, навіть, не можу напевно сказати, що у капелюсі чоловік. може дівчина?
  інопланетні гості це взагалі піздєц…

    Людмилка

  • Вікторія коментує:

   як ніколи солідаризуюся з вами. + 100500, порсто в мене від шоку не вийшло б достатньо лаконічної репліки.

     Вікторія

 3. Данка коментує:

  Про дует №4: сукня, яку на себе вділа та пані, просто чудова, чого про пані не скажеш… Сумно, коли люди псують такі гарні речі, навіть не зважаючи на свій поважний вік. Тобі за 50 – май Бога в серці, вдягайся відповідно. Хоча б з поваги до уточуючих.

    Данка

  • Oka коментує:

   Не згодна – дама значно молодша, руки-шия гладенькі. Ії спотворило довге волосся, значно додало віку. Відомо ж: не маєшь роскішних кіс- роби стрижку

     Oka

 4. Олекса коментує:

  на предпоследнем фото Собчак???!))

    Олекса

  • Marmuletka коментує:

   Так, вона вела вечірку.

     Marmuletka

   • Вікторія коментує:

    а виглядає, як синя клякса на художествах моєї малої…

      Вікторія

 5. Сонєчка коментує:

  Український гламур, здається, живе дивним, загадковим життям, яке з нашим порівнюється тільки одним: біологічна форма існування. Все решта – незрозумілі правила і цінності і фантастична естетика. Але ж вони люди! Чому їх так важко зрозуміти? Чи то ми такі невиправні плебеї з примітивним сприйняттям? Перепрошую за узагальнення…

    Сонєчка

 6. бука-бяка коментує:

  Ну, и немного текста, чтобы был понятен рагульский образ мышления:

  “А вот мужчины-зрители не слишком лестно комментировали выступление Диты. Так, скульптор Олег Пинчук сказал нам: «Старая, но ухоженная. Ну поплескалась бабушка в теплой ванне и что?». Художник Сергей Поярков тоже был недоволен: «Надо все делать до конца — раздеваться тоже, а на Дите остались полосочки одежды. А вот подаваемые утки и устрицы отменного качества — наелся от души. Гастрономическая часть мероприятия была гораздо сильнее стриптизной».” источник: вести.юа

  Пы.Сы. На мероприятие была приглашена Дита фон Тиз, исполнившая коронный номер в бокале мартини.

    бука-бяка

  • olyasha коментує:

   Поярков – эстет хренов. А чем он на жизнь зарабатывает?

     olyasha

   • жужу коментує:

    торгуєт Поярковим))))

      жужу

  • frosya коментує:

   кстати, а кто с этим поярковым спит?

     frosya

 7. Ололо коментує:

  Жіночка в синій вишиванці під хутро просто вбила((((( моя бабуся так на город вдягалася, коли холодно було. Просто жах, що треба мати в голові, щоб отак вийти в люди???

    Ололо

 8. Ljalja-Olja коментує:

  Дуже багато речей самі по собі непогані, але скомбіновані просто жахливо((( хоча, про що я? Це ж, власне, і є одна із ознак рагулів!

    Ljalja-Olja

 9. Zironka коментує:

  Якщо серйозно – виродження нації! Але дякую кореспондентам-підняли настрій.

    Zironka

 10. Ганко коментує:

  По ходу в якийсь ексклюзивний бутик “для зірок онлі” завезли партію хутра зі знижками. Інакше чому всі в листопаді як змовились, і наділо хутро?

    Ганко

 11. Вікторія коментує:

  в нижній писочок змерзли…

    Вікторія

 12. Nanette Bright коментує:

  її синочок, щоб ви знали,- найбільший лайнюк, який лишень коли-небудь учився в тій смердючій школі. Після душу той гад щоразу виходив у коридор і ляскав усіх підряд по заду мокрим рушником. Тепер ви розумієте, що то був за тип?

    Nanette Bright

 13. Хохлушка коментує:

  Варава в костюме артишока,не иначе.

    Хохлушка

 14. Хохлушка коментує:

  колготки гармошечкой -моветон,лучше морщины на лице чем на чулках – девиз настоящей женщины, хотя куда там до Женщины.

    Хохлушка

 15. Кривий ріг коментує:

  Мармулетка знаходить просто бріліанти! Ото ж інтуіція. На останньому фото жінка у блискучому та з серьгами – це дружина віце-прем’єр міністра Олександра Вілкула Лєна Вілкул.

    Кривий ріг

 16. Хелена коментує:

  Йоптвоюмать….эти говношмотки столько стоят, что продав их все, можно осчастливить любой приют!!!! А вот так им и надо, пусть внутреннее содержание отражается на внешнем облике…так хоть видно – кто есть кто….

    Хелена

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук